Ana sayfa Global Haberler 2K Yeni Stüdyosunu Duyurdu!

2K Yeni Stüdyosunu Duyurdu!

265
2K Yeni Stüdyosunu Duyurdu!
2K Yeni Stüdyosunu Duyurdu! - HUBOGİ

2K Yeni Stüdyosunu Duyurdu! Oyun dünyasının önemli markalarından olan 2K yeni stüdyosu 31st Union’un duyurusunu yaptı. Silikon Vadisi merkezli olacak bu stüdyoya liderlik edecek kişi ise Michael Condrey olacak. 2K dünyanın dört bir tarafına yayılmış dördüncü stüdyosu olan 31st Union ismini aldı. Silikon Vadisinde çalışmalarını sürdüren stüdyonun yeni bir IP çalışması üzerinde olduğunu da belirtti. Sledgehammer Games’den tanıdığımız Michael Condrey’in liderlik yapacağı 31st Union stüdyosunun strateji yöneticisi ise Tyler Michaud olacak.

Büyüme çalışmalarını sürdüren stüdyo 5. Lokasyon olarak İspanya’yı seçeceklerini ve dünya genelinde yayılımı sürdüreceklerini belirttiler. Michael Condrey yaptığı açıklamasında 31st Union için oldukça heyecanlı olduklarını, tutkulu ve yetenekli bir ekip ile yola çıktıklarını belirtti. Ayrıca Condrey oldukça iddialı olduklarını ve ilham verici yeni bir IP üzerinde çalıştıklarını da sözlerine ekledi. Condrey, Sledgehammer Games’in kurucu ortağı olduklarını, isimlerinin ve stüdyolarının Silikon Vadisindeki eğlence ve teknoloji çağını tanımlayan Kaliforniya ruhunu temsil ettiğini belirtti. Condrey ayrıca yeni kimliklerini ortaya koyup, tüm dünyada hayata geçirmek için heyecan verici olan sonraki büyüme aşamalarına geçtiğini de sözlerine ekledi.

2K Yeni Stüdyosunu Duyurdu!

Strateji Yöneticisi olan Tyler Michaud ise yaptığı açıklamasında yeni IP üzerine odaklandıklarını ve güçlendiklerini belirtti. Yeni stüdyonun misyonları hayatlarına ve topluluklarına eğlence ve ilham getirmek olduğunu belirten stüdyo yetkilileri yeni oyunlar hakkında bir detay vermedi. Ayrıca stüdyo, eğlence dünyasını tutulu ve hayal gücüyle etkilemeye çalışan yaratıcı bir ekipten oluşacağını düşünüyor. 2K Başkanı David Ismailer yeni stüdyo hakkında yaptığı açıklamasında “31st Union uluslararası çapta genişleyen bir stüdyo. Bu da bizi sevindiriyor. Bu yaklaşım başarılı ve en yetenekli insanları kazanmamıza ve yaratıcı sürece katkıda bulunmaya yardımcı oluyor. 31st Union’ın yeni IP’si ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz.”  Şeklinde konuştu. 2K ve 31st Union cephesinden yeni IP hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi ve açıklamanın yapılması bekleniyor. 2005 yılında kurulan ve günümüze kadar gelen 2K, oyun dünyasında büyük işler gerçekleştirmeye devam ediyor. İlerleyen dönemlerde yeni projeler ve oyunlar ile karşımızda olmasını beklediğimiz 2K’nın sürprizlerini hep birlikte göreceğiz.