Ana sayfa Global Haberler 2K Yeni WWE Oyununu İptal Ettiğini Açıkladı!

2K Yeni WWE Oyununu İptal Ettiğini Açıkladı!

146
2k-yeni-wwe-oyununu-iptal-ettigini-acikladi

2KWWE Yeni Oyununu İptal Etti! 2K geçtiğimiz gün WWE oyunun gelecek yılki sürümü WWE 2K21’i çıkarmayacaklarını resmi olarak duyurdu. 2K’nin seri oyunları arasında yer alan güreş oyunu WWE 2K’nın neden böyle karar aldığı ise bilinmiyor. Korona virüs salgını sebebiyle mi yoksa başarısızlık yüzünden mi oyun iptal edildi soru işaretleri devam ediyor.

WWE’nin yetkililerinin yapmış olduğu toplantıda yatırımcılar ile yapılan görüşme sonucunda bu sene markanın adını taşıyan bir 2K oyunun piyasa da olmayacağı açıklandı. Açıklamayı şirket CFO’su Frank A. Riddick yaptı. Riddick konu hakkında detaylar ile ilgili paylaşımda ise bulunmadı.

2K Yeni WWE Oyununu İptal Nedeni?

Söylentiler her ne kadar devam etse de 2K’nın geçtiğimiz yıl çıkardığı oyundaki başarısızlık bu kararın alınmasında büyük rol oynadığını söylemek yanlış olmaz. WWE tarafından ve 2K tarafından bu iptal ile ilgili detaylı yeni haberlerin gelmesi de bekeleniyor. Bu yılki çıkacak oyun hakkında da alışılmışın dışında bir WWE oyunu ile karşı karşıya kalınacağı iddiaları devam ediyor.

2KWWE Yeni Oyununu İptal Etti! WWE2K ekibinin önümüzdeki günlerde yeni serinin geleceğine dair paylaşımlarda bulunacağı ve yeni haberler vereceği de notlar arasında yer alıyor. Tüm bu gelişmeler WWE2K20 Twitter sayfası üzerinden resmi olarak aktarılacak. Şirketin oyuna bir yıl mı ara vereceği yoksa tamamen projeyi rafa mı kaldıracağı konusuda merak ediliyor.