Ana sayfa Global Haberler Activision E3 Fuarı İçin Bu Yıl Katılmama Kararı Aldı!

Activision E3 Fuarı İçin Bu Yıl Katılmama Kararı Aldı!

430
Activision E3 Fuarı İçin Bu Yıl Katılmama Kararı Aldı!
Activision E3 Fuarı İçin Bu Yıl Katılmama Kararı Aldı!

Activision E3 Fuarı İçin Bu Yıl Katılmama Kararı Aldı! Amerika Birleşik Devletleri’nde Los Angeles’ta gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük oyun fuarları arasında yer alan E3, 11 Haziran Salı günü start alacak. Fuar öncesi stüdyo ve yapımcı firmalarda etkinlik programlarını teker teker duyurmaya devam ediyor.

Her yıl yaz aylarında gerçekleştirilen E3 bu yılda 11 Haziran tarihinde başlıyor. Oyun severlerin heyecan ile beklediği etkinliklerden biri olan E3 2019 bu yıl sürpriz bir açıklama ile karşı karşıya kaldı. Oyun severlerin merak ile beklediği stüdyolar arasında yer alan Activision, bu yılki E3 organizasyonuna katılmayacağını açıkladı. E3 2019’un kat planlarının yayınlanmasının ardından etkinliğe katılmayacağı belli olan Activision için fuarda herhangi bir açıklama ve yeni oyun duyurusu göremeyeceğimiz anlamına geliyor.

Activision E3 Fuarı İçin Bu Yıl Katılmama Kararı Aldı! 2016 yılından sonra kendi basın toplantılarını E3 kapsamında düzenlemeyen Activision bunun yerine ufak röportajlar vererek etkinliği geçiştirdi. Bu durum ile nasıl bir strateji yaptığı merak edilen Activision’ın E3 2019 hakkında resmi bir açıklama yapması da bekleniyor. Yaz aylarında duyurulması planlanan yeni Call of Duty oyununun Activison, Microsoft ortaklığı ile bir hareket sonrasında yapılması bekleniyor. Ancak E3 2019’a katılmaması şirket için nasıl sonuçlar doğuracak ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.