Ana sayfa Global Haberler ASUS Republic Of Gamers, Yeni Oyuncu Kulaklığını Duyurdu!

ASUS Republic Of Gamers, Yeni Oyuncu Kulaklığını Duyurdu!

233
ASUS Republic Of Gamers, Yeni Oyuncu Kulaklığını Duyurdu!
ASUS Republic Of Gamers, Yeni Oyuncu Kulaklığını Duyurdu! - HUOGİ

ASUS Republic Of Gamers, Yeni Oyuncu Kulaklığını Duyurdu! ASUS’un oyuncular için geliştirdiği markası olan Republic of Gamers yeni oyuncu kulaklığını geçtiğimiz günlerde tanıttı. Elektret ve neodimyum bas sürücülere sahip ilk oyuncu kulaklığı olan Theta Electret görücüye çıktı.

Derin sesleri algılayan, aynı zamanda başarılı müzik tepkileri olan ASUS Essence sürücülerine sahip Theta Electret resmi olarak duyuruldu. Hava geçirmez neodim bass ve elektret sürücülere sahip Republic of Gamers Theta Electret oyunculara eşsiz deneyimler sunacak gibi gözüküyor.

Ses kalitesi ve oyuncular için hazırlanan özel teknolojilerin yanı sıra RoG Theta Electret, sağlam ve yüksek kaliteli bir tasarıma sahip. Yüksek ve orta frekanslarda gerçekçi ses kalitesi sağlayan kulaklık gerek oyun gerekse müzik dinlerken saf ve yüksek çözünürlüklü ses için DAC ya da amplifikatörle eşleştirilebilme imkanına sahip.

ASUS Republic Of Gamers Theta Electret Eşsiz Özelliklere Sahip!

Elektret sürücülerin yanı sıra optimize edilmiş baslar için hava geçirmez hazne tasarımına sahip ASUS Essence sürücüleri tam anlamı ile oyuncular için tasarlanmış. Gümüş kaplı bakır tel ve elektret sürücüler ile yüksek kaliteli ses sinyali sağlıyor.

Daha saf ve daha net sesler için frekans aralıkları arasında paraziti azaltmaya yönelik teknoloji kullanan Theta Electret özel bir boom mikrofona da sahip. Kulaklık birçok farklı uygulama tarafından da onay almış durumda. Özellikle oyun yayıncılarının dikkatini çeken kulaklık başta Discord ve TeamSpeak gibi önde gelen iletişim uygulamalarından onay aldığı dikkatleri çekiyor. Gerek oyuncular gerekse müzik tutkunları için iyi bir seçenek olarak gösterilen ASUS Republic of Gamers Theta Electret’in nasıl tepkiler alacağını ilerleyen dönemde hep birlikte göreceğiz.