Ana sayfa Türkiye'den Haberler ATOM 2020 Geliştirici Başvuruları Başladı!

ATOM 2020 Geliştirici Başvuruları Başladı!

132
atom-2020-gelistirici-basvurulari-basladi

ATOM 2020 Geliştirici Başvuruları Başladı! ODTÜ TEKONOKENT bünyesinde 2008 yılında kurulan ve ülkemizdeki ilk tematik ön kuluçka merkezi olma özelliği taşıyan ATOM, bu yılki yeni ekip üyelerini kabul etme hazırlıklarına başladı. Geliştirici gruplar için ortak ofis alanları, yazılım ve altyapı desteği sağlayan ATOM, bu yılda destekler vermeye devam edecek. Gerek yurt içinde gerekse yurtdışından uzman desteği ile hazırlanmış eğitimler, mentorluk destekleri, iş birliği imkanları gibi pek çok destek programını yeni geliştiricileri için vermeye devam edecek.

Kurulduğu günden bu yana yaklaşık 135 ekibe destek veren ATOM, 950 saat üzerinde eğitim ve 1600 üzerinde geliştirici için fayda sağladı. ATOM’un asıl kuralı olan “Paylaşmak” bugüne kadar mezunlarına 4,7 milyon dolar üzerinde finansman ve 3.2 milyon dolar ihracat gerçekleşmesine katkı sağladı.

ATOM 2020 Geliştirici Başvuruları Son Günü 5 Haziran!

ATOM bünyesinde geliştirici olarak kabul edilmek veya oyun, animasyon alanlarında faaliyetler gösterebilmek için ilk şart şirketleşmemiş olmak. Özgün oyun ve animasyon projeleri ile www.atom.org.tr adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Web sitesi üzerinden başvuru ile ilgili detaylara ulaşabilir ve başvuru formuna ulaşabilirsiniz. ATOM 2020 Geliştirici Başvuruları 5 Haziran 2020 günü mesai sonuna kadar devam edecek. Ayrıca başvuru için ekip olmaya gerek yok. Kişiler bireysel olarak da başvurularına yapabilir. Yapılacak tüm başvurular proje fikri, ekip yapısı ve ekip vizyonu maddeleri halinde değerlendirileceği de belirtildi.