Ana sayfa Espor Beklenen BLAST Pro Series İstanbul’un Sunucu Kadrosu Karşınızda!

Beklenen BLAST Pro Series İstanbul’un Sunucu Kadrosu Karşınızda!

1442
Beklenen BLAST Pro Series İstanbul’un Sunucu Kadrosu Karşınızda!
Beklenen BLAST Pro Series İstanbul’un Sunucu Kadrosu Karşınızda!

  Beklenen BLAST Pro Series İstanbul’un Sunucu Kadrosu Karşınızda! BLAST Pro Series İstanbul heyecan boyunca bizlere açıklamaları ve yorumlarıyla rehberlik edecek sunucu kadrosu da nihayet belli oldu!

29 Eylül Cumartesi günü Ülker Sports Arenada gerçekleştirilecek, dünyanın en iyi altı CS:GO takımının mücadelelerine tanıklık edeceğimiz BLAST Pro Series İstanbul’a sayılı günler kaldı. RFRSH Entertainment’ın etkinliği İstanbul’da düzenleyeceği açıklaması oyun severler tarafından coşkuyla karşılanmıştı.

Etkinlik günü boyunca  dönemin favori takımı Astralis, son şampiyon Made in Brazil, iddialı olduğu kadar hırslı Cloud9, efsanelerden Ninjas in Pyjamas, emektar Polonyalıların takımı Virtus.pro ve binlerce hayranının coşkusu eşliğinde turnuvaya ev sahipliği edecek Space Soldiers’ın karşılaşmalarına canlı olarak tanıklık ederken CS:GO heyecanına doyacaksınız.

Ayrıca, aksiyona Beşiktaş Esports’un kadın CS:GO takımının da dahil olacağı belli oldu! Dünya çapında büyük ilgi çeken takım, 29 Eylül günü arenada boy gösterecek.

Turnuvanın sunucu kadrosu ise şu şekilde;
                                          

Zeynep Gençağa

Türkiye profesyonel League of Legends sahnesini takip eden oyun severlerin “msclick” takma adıyla tanıdığı genç ve yetenekli sunucu-yorumcu. BLAST Pro Series İstanbul boyunca  bizlerle birlikte olacak.

 

Berker Kubat

CS:GO serüvenine Mod-Z Esports çatısı altında devam eden tecrübeli oyuncu Berker “gandhi” Kubat, BLAST Pro Series İstanbul heyecanında sunucu koltuğunda aramızda olacak.

 

Bahadır Öztürk

Daha önce Space Soldiers maçlarından tanıdığımız Sporx Espor’un deneyimli sunucusu Bahadır “jakobiyen” Öztürk, enfes yorum ve kritikleriyle BLAST Pro Series İstanbul’da.

Yetenekli ve tecrübeli kadrosuyla BLAST Pro Series İstanbul ekibi, 29 Eylül günü Ülker Sports Arena’da konuklarını karşılamak için sabırsızlanıyor!

 

Dahası ve gelişmeler için takipte kalın!