Ana sayfa Global Haberler Ben Brode Yeni Firmasını Duyurdu!

Ben Brode Yeni Firmasını Duyurdu!

684
Ben Brode Yeni Firmasını Duyurdu
Ben Brode Yeni Firmasını Duyurdu

Ben Brode Yeni Firmasını Duyurdu! – Hubogi Blizzard’dan ayrılarak sürpriz yaratan Ben Brode geçtiğimiz günlerde yeni bir firma kurduğunu açıkladı. Ünlü yapımcı beklenmedik bir şekilde Blizzard’dan ayrılmış ve yeni işi hakkında yakında duyuru yapacağını belirtti. Geçtiğimiz günlerde de Second Dinner adı verdiği firmasını resmi olarak duyurdu.

Brode yeni oyun geliştirme firması olan Second Dinner’ı Twitter üzerinden resmi olarak duyurdu. Her ne kadar detay bulunmasa da firma hakkında bir açıklama sosyal medya üzerinden yapıldı ve yeni gelişmeler olduğunda buradan duyurulacağı belirtildi.

Blizzard’ın en önemli oyunlarından olan Hearthstone’un zirvesindeki isim olan ve halen aktif olaran oyun direktörlüğünü yapan Ben Brode, oyun severler tarafından büyük kitlelerce takip ediliyor. Brode’un yeni şirketi ile geliştireceği oyunun bir kart oyunu mu yoksa farklı kategoride bir oyun mu olacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. Ben Brode yeni gelişmeler ve geliştirdikleri oyun hakkında önümüzdeki günlerde bir açıklama yapması bekleniyor.