Ana sayfa Global Haberler Ben Irving BioWare’den Ayrıldı!

Ben Irving BioWare’den Ayrıldı!

339
Ben Irving BioWare’den Ayrıldı

Ben Irving BioWare’den Ayrıldı!

Bioware’de yaklaşık 8 yıldır görevini sürdüren Ben Irving geçtiğimiz günlerde firmadan ayrıldığını resmi olarak açıkladı. Bioware’de Irving’in ayrılığı ile birlikte yaprak dökümü devam ediyor.

8 yıllık çalışma hayatına geçtiğimiz günlerde son veren Irving ve BioWare resmi açıklamalarını sosyal medya hesapları üzerinden yaptı. Irving yaptığı açıklamada Anthem’in geleceğinin parlak olduğunu ve oyun üzerinde çalışmalarını sürdüren harika bir ekip olduğunu belirtti. Ayrıca Irving bu gelişimi sabırsızlıkla takip edeceğini de açıklamalarına ekledi. Ayrılığı ile ilgili ise 8 yıllık mükemmel bir geçmişin ardından başka bir firma ile yeni fırsatlar değerlendirmek istediğini ve bu yüzden ayrılık kararı aldığını ekledi.

Ben Irving BioWare’den Ayrıldı!

BioWare’de yaprak dökümü ve üzerindeki kara bulutlar devam ediyor. Firma Anthem’in kötü gidişatı içinde bir çözüm bulmak için formüller aramaya devam ediyor. Büyük bir oyuncu kitlesi kaybeden oyunu eski günlerine döndürmek için çalışırken Irving’in ayrılığı nasıl bir etki yaratacak merak edilen konular arasında yer alıyor. Ardı arkası gelmeyen bu ayrılıklardan sonra BioWare’nin eski günlerine dönüp dönemeyeceği de merak edilen konular arasında yer alıyor.