Ana sayfa Global Haberler BenQ ZOWIE Playstation 4 İçin Espor Monitör Serisini Duyurdu

BenQ ZOWIE Playstation 4 İçin Espor Monitör Serisini Duyurdu

816
BenQ ZOWIE Playstation 4 İçin Espor Monitör Serisini Duyurdu
BenQ ZOWIE Playstation 4 İçin Espor Monitör Serisini Duyurdu

BenQ ZOWIE Playstation 4 İçin Espor Monitör Serisini Duyurdu! – Hubogi BenQ, Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE) ile bir lisans ortaklığı aracılığıyla ZOWIE RL e-Sports monitör serisinin PlayStation 4’e (PS4) geldiğini duyurdu. Dünyada ilk kez böyle bir anlaşma yapan Sony, Playstation oyun konsolu için doğrudan bir monitör markasıyla işbirliğine gitmiş oldu, BenQ Zowie’nin kalitesi de farklı bir konuda daha perçinlendi.

Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE) tarafından resmi olarak ruhsatlandırılan ilk monitör grubu olan seri, PS4’teki espor deneyimini geliştirmeye yardımcı olacak, gecikmeden yanıt süresi ve oyunda daha iyi görünürlük ile rekabet deneyimine olanak tanıyacak.

Kuruluşundan itibaren, ZOWIE ürün grubu, rekabetçi oyuncuların yeteneklerini en iyi şekilde kullanabilmeleri için e-Spor ekipmanlarının geliştirilmesine adadı. ZOWIE e-Sports monitörleri sadece profesyonel oyuncular için değil, aynı zamanda turnuva organizatörlerinin de etkinliklerde yaşatmak istedikleri deneyimi artırmak için uyarlanmıştır. Oyuncuların küçük hedefleri kolay takip için arka planlarından ayırmalarına yardımcı olan Color Vibrance ™ teknolojisi ve görünürlüğü artıran Black eQualizerTM teknolojisi artık sahnelerde.