Ana sayfa Espor Beşiktaş JK ve InGame’den İşbirliği

Beşiktaş JK ve InGame’den İşbirliği

466
Beşiktaş JK ve InGame’den İşbirliği
Beşiktaş JK ve InGame’den İşbirliği

Beşiktaş JK ve InGame’den İşbirliği. Espor’da ülkemizde ilk adım atan takımlar arasında yer alan Beşiktaş geçtiğimiz günlerde yaptığı işbirliği ile Zula Takımı kuracak. InGame Group ile anlaşma yapan Beşiktaş JK işbirliği ile gelecek sezon BJK Zula Takımını kuracak.

InGame Group ve Beşiktaş Esports arasında yapılan anlaşma sonucunda 2018-2019 sezonunda Vodafone Park’ta Beşiktaş Esports Zula takımınında yer alacağı iki etkinlik gerçekleştirilecek.

Lenovo Game On’da gerçekleştirilecek olan Zula Turnuvası anlaşma gereği hafta içi gerçekleştirilecek. Bu turnuvada ilk 8’e giren esporcular oyun içi Beşiktaş desenleri kazanacak. Anlaşma sayesinde espor ülke genelinde bilinirlik açısından artışa geçmesi hedefleniyor. Ayrıca haftalık olarak BJK TV’de espor programları yayınlanacak ve Beşiktaş JK resmi dergisinde her ay e spor içerikleri yayınlanacak.

İlklere devam eden Beşiktaş Espor geçtiğimiz yılda ilk olan kadın espor Counter Strike: Global Offensive takımını kurmuştu. Bu işbirliği ile de Beşiktaş JK bir ilke imza attı. Beşiktaş JK ve InGame’den işbirliği ayrıntıları önümüzdeki günlerde belli olacak.

Dahası ve gelişmeler için Hubogi!