Ana sayfa Global Haberler Bethesda E3 2019 Duyurusunu Yaptı

Bethesda E3 2019 Duyurusunu Yaptı

402
Bethesda E3 2019 Duyurusunu Yaptı
Bethesda E3 2019 Duyurusunu Yaptı

Bethesda E3 2019 Duyurusunu Yaptı! Haziran ayında başlayacak olan ve dünyanın en büyük oyun fuarlarından olan E3 için oyun geliştiricisi Bethesda katılım duyurusunu yaptı. Bethesda’nın yaptığı resmi açıklamada E3 2019’da yer alacaklarını ve medya programının ayrıntılarına yer verdi.

Bethesda, E3 fuarında medya brifingi ile 5. kez yer alacak. Bethesda ekibi yaptığı açıklamada iddialı sözleri ile dikkat çekti. “Feci bir gece” olacak başlığı ile fuar öncesi gözleri üzerine çevirdi. Şirketin E3 için DOOM Eternal dışında farklı duyurular da yapması bekleniyor.

Bethesda E3 2019 Duyurusunu Yaptı! Uluslararası davetler göndererek şirket fuara daha fazla hayranının katılmasını hedefliyor. Büyük hedefler ile hazırlandıkları E3 2019 için nasıl bir katılım ile karşılaşacağı bilinmiyor ancak takipçilerinin DOOM Eternal için heyecanla beklediğini söylemek yanlış olmaz. 9 Haziran günü Pasifik saatiyle akşam üstü 05:30 da başlayacak olan Bethesda etkinliği Youtube, Facebook, Twitter, Twitch ve Mixer gibi sosyal medya programları üzerinden de canlı olarak yayınlanacak. E3’e sayılı günler kala stüdyolardan haberler gelmeye devam ediyor. İlerleyen günlerde yeni haberler için takipte kalın.