Ana sayfa Global Haberler Black Desert Cadılar Bayramı’nda Yine Dopdolu!

Black Desert Cadılar Bayramı’nda Yine Dopdolu!

637
Black Desert Cadılar Bayramında Yine Dopdolu
Black Desert Cadılar Bayramında Yine Dopdolu

Black Desert Cadılar Bayramında Yine Dopdolu! – Hubogi Black Desert Online’da Cadılar Bayramı etkinlikler ve hediyelerle geldi.

Black Desert Cadılar Bayramında Yine Dopdolu
Offin
  • Türkiye’nin MMORPG Oyunu Black Desert, Cadılar Bayramı’nı özel etkinlikler ve kostümlerle kutluyor!
  • Şeker ya da Şaka! Cadılar Bayramı Kabusu Hayalet canavar Spook, seviyelere özel güçlerle Black Desert dünyasında korku salıyor.
  • Cadılar Bayramı’nın Cadıları, Balkabağı ve özel hediye kutularıyla oyunda!
  • Mirumok Bekçisi Offin kendisine kafa tutacak kahramanları bekliyor!

Türkiye’nin en beğenilen MMORPG oyunu Black Desert Online, Cadılar Bayramı’nı birbirinden özel etkinlik ve kostümlerle kutluyor. 17 Ekim’de başlayan bu özel içerikler 31 Ekim bakımına kadar devam edecek. Cadılar Bayramı’nın Cadıları, yerlerini aldılar ve özel kostümleri sadece bu dönemde maceracılara sunuyorlar.  Cadılar Bayramı Kabusu Hayalet Canavar Spook her yerde ortaya çıkabilir, herkes için tehdit olabilir. Spook’u bulan ve yenmeyi başaran kahramanları ise özel ödüller bekliyor.

Cadılar Bayramı kutlamaları Balkabağı ve özel hediye kutularıyla kahramanlara keyifli anlar yaşatacak! Her gün 2 kere ortaya çıkan Kara Cadı Isabella’yı yenen kahramanlar, özel hediye kutularına kavuşacak. Ayrıca özel görevleri yerine getirenler Cadılar Bayramı’na özel Korkuluk Maskesinin ve kıyafetlerin de sahibi olabilecek. Black Desert Online dünyasında Cadılar Bayramı kutlamalarına ve özel etkinliklere katılarak keyifli anlar yaşayabilirsiniz!

Black Desert Cadılar Bayramında Yine Dopdolu! Gölgelerin arasında bir gardiyan Mirumok’u bekliyor… Kendisine kim kafa tutabilir? Kendisini kim yenebilir? Böylesi güçlü bir yaratığı tek başına alt etmek imkansız! Loncalar kahramanlarını bir araya toplarsa ancak, Mirumok Bekcisi Offin’i dize getirebilir! Black Desert Online’ın en güçlü yaratıklarından Offin, muhteşem ödülleri ve kahramanları zorlayan savaşıyla sizi bekliyor!