Ana sayfa Global Haberler Black Desert Online’a Yoğun İlgi İkinci Sunucusunu Açtırıyor

Black Desert Online’a Yoğun İlgi İkinci Sunucusunu Açtırıyor

961
Black Desert Onlinea Yoğun İlgi İkinci Sunucusunu Açtırıyor
Black Desert Onlinea Yoğun İlgi İkinci Sunucusunu Açtırıyor

Black Desert Onlinea Yoğun İlgi İkinci Sunucusunu Açtırıyor! – Hubogi 17 Mayıs 2018 Perşembe günü Steam üzerinde açılan Black Desert yoğun ilgiyle karşılandı. Bir çok oyuncu tarafından ilgiyle oynanan Türkiye’nin en geniş ve en çok oyunculu MMORPG’si Black Desert, geçtiğimiz hafta özel indirimler ve yeni sunucusuyla Steam’de açılmıştı. Steam üzerinde Black Desert Online’a gösterilen yoğun ilgiyle “Çok Satanlar” sıralamasında çıktığı ilk 3 günde birinci sırada bulunan oyunun yapımcı ve yayıncısı Pearl Abyss henüz 3 gün dolmadan talebi karşılamak için yeni bir sunucu açtı.

Gerek Ramazan etkinlikleri gerekse yeni sunucu açılışı ile oyuncuların yoğun olarak ilgi gösterdiği Black Desert, 3 farklı sınıfı aynı anda oyuna ekleyerek bir ilki gerçekleştirmişti. Birbirinden farklı özellikleri ve animasyonlarıyla Striker, Mystic ve Kara Şövalye, Black Desert’ün tehlikeli ama bir o kadar da eğlenceli dünyasına merhaba dedi.

black-desert-onlinea-yogun-ilgi-ikinci-sunucusunu-actiriyor
Mistik

Black Desert Onlinea Yoğun İlgi İkinci Sunucusunu Açtırıyor!

Geçtiğimiz yıl sonu Türkiye’de açılan Black Desert Online, Steam’e özel yaptığı sunucu açılışı ve %50 indirimlerle oyuncuların en çok ilgi gösterdiği MMORPG’lerden biri oldu. Son açılan sunucunun çok talep görmesi ile toplam sunucu sayısını 9’a, Steam sunucu sayısını 2’ye yükselten Black Desert Online büyümesine devam ediyor. Steam açılışı ile yeniliklere önem veren Black Desert Online, Ramazan için yapılan görsel güncelleme ile 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı oyuncuların havai fişeklerle katıldığı görsel bir şovla kutladı. Ramazan vesilesiyle oyuna yeni bir güncelleme ekleyen Black Desert, gece çıkan Ay ve Yıldız teması ile oyuna yeni bir soluk getirdi.