Ana sayfa Türkiye'den Haberler Black Desert Türkiye ve MENA’da Ramazan Bayramı Kutlamaları Erken Başlıyor!

Black Desert Türkiye ve MENA’da Ramazan Bayramı Kutlamaları Erken Başlıyor!

424
Black Desert Türkiye ve MENA’da Ramazan Bayramı Kutlamaları Erken Başlıyor!
Black Desert Türkiye ve MENA’da Ramazan Bayramı Kutlamaları Erken Başlıyor!

Black Desert Türkiye ve MENA’da Ramazan Bayramı Kutlamaları Erken Başlıyor! Ramazan ayı Black Desert evrenindeki maceracılar için oldukça bereketli geçiyor. Hem hali hazırda maceralarını sürdürenler için hem de bu maceraya ortak olmak isteyen yeni maceracılar için birçok yeni görev yolda.

Ramazan ayının bitişine doğru Black Desert Türkiye ve MENA dünyası, yaklaşan Ramazan Bayramı hazırlıklarına devam ediyor. Yılın bu özel dönemi kutlamaları için başlayan birçok etkinlik ile maceracılar, yaklaşan şenliklerin tadına varacak.

Türklere Özgü Yemekleri Pişirenler Özel Ödüller Kazanacak!

Birlik ve sevgi ruhunu dünyanın dört bir yanına yaymak isteyen maceracılar, istediklerine yiyecek hediye ederek hislerini ifade edebilecek. 19 Haziran 2019’a kadar, her biri kendi özel ödüllerini vaat eden günlük görevler; maceracılara pişirme tezgahlarında basit aşçılık ile mantı, ızgara köfte veya döner yapmak için gerekli malzemeleri toplama şansı verecek. Alustin, Cruhorn Wyrmsbane, Alchem, Kuldu veya Nerasabi Alom’a leziz yemekler hediye edenler, büyük ve değerli ödüller içeren “Güzel Aksasuar Kutusu” ve Shakatu’nun Nadir Kutusu” ile ödüllendirilecek. Ayrıca Ramazan Bayramı’nın başlangıcı ile sevgi ve birlik ruhu tüm maceracılar arasında yayılmaya başladı. Black Desert Türkiye ve MENA ekibi, maceracıların sonu gelmeyen sevgisine karşılık teşekkürlerine devam ediyor. Ekip, en içten dilekleriyle 30 Mayıs 2019 tarihinde, maceracıların sadece 1 vefa karşılığında takas edebilecekleri 53 tane +530% Level & Beceri EXP Parşömeni (60 dk.) sunuyor. Bu hediyenin buff etkisi ile maceracılar çok daha hızlı bir şekilde karakter geliştirebilecek ve keşiflerinde büyük yardımları dokunacak bir fırsata kavuşacak!

Black Desert Türkiye ve MENA Yaz Sezonuna Hazır!

Yeni başlayan ve geri dönen maceracılar için yenilenen giriş ödülleri 30 Mayıs – 4 Eylül 2019 tarihleri arasında açılacak. Bu süre zarfında Black Desert Türkiye ve MENA’ya geri dönen ve giriş yapan herkes, 15 gün boyunca ödüller kazanma şansına sahip olacak. Yeni başlayanlar “Yükseltme Yardım Seti I”, “Shakatu Nişanları” ve “Uzlaşma Paketi” gibi değerli eşyalar elde ederken, Black Desert dünyasına geri dönen maceracılara ise yükseltmeye yardımcı olacak eşyalarla beraber “Valks’ın Tavsiyesi” eşyaları yardımcı olacak. Buna ek olarak, maceracılar artık Black Desert Türkiye ve MENA dünyasındaki seyahatleri sırasında Şanlı Marni’nin taşını bulabilecek. Taşlar ile Marni’ye araştırmasında yardım edenler, daha fazla araştırma yapmak için özel bir aksesuar ve yeni bir Şanlı Marni’nin taşı elde edecek.

Mediah’ın Görevlerine Yenileri Ekleniyor. Değişen yüzüyle Black Desert’in her bölgeden tüm maceracılar, yeni etkinlikler için yerlerini aldı. Ayrıca canavarların oldukça fazla olduğu bölgelere bonus görevler olduğu söylentileri doğrulandı. Ancak bu durumun savaşçı ve avcı maceracılara sağladığı bonus, deneyim ve güçlendirmeler ile avantaj yaratacak gibi görünüyor. Buna ek olarak, Mediah’ın geçen hafta yenilenen ana görevlerine daha fazla alt görev eklendi. Artık, Black Desert dünyasındaki yepyeni yolculuklarla Mediah’ın keşfedilmeyi bekleyen tarihi daha geniş. İnci Dükkanı da Ramazan Bayramı ile maceracılara özel Black Desert dünyasındaki yenilikleri kutlamak için baştan hazırlandı. Böylece Black Desert dünyasının tüm sakinleri tam teçhizat festivallerin başlaması için hazır!

Black Desert dünyasına gelen Ramazan Bayramı etkinlikleri güncelleme ve haberler için takipte kalın.

Daha fazla ayrıntı için tr.playblackdesert.com adresini ziyaret edin.

Black Desert Hakkında:

Black Desert, açık dünya aksiyon MMORPG oyun türünü baştan yazıyor. Ayrıntılı grafikler ve yetenek tabanlı savaşlarla Black Desert, destansı mücadeleler ve serüvenlerle dolu geniş açık dünyasının kapılarını oyunculara açıyor. Kolay kontrolleri, özel tasarlanmış açık dünyası ve kapsamlı hikâyesiyle hem yeni hem de deneyimli MMO ve ARPG oyuncularını heyecanlandıracak. Piyasadaki oyunlar arasında en ayrıntılı karakter yaratma sistemine sahip Black Desert ile oyuncular, sınırlı karakter yaratma seçeneklerini aşarak kendilerini en iyi şekilde tasarlayabiliyorlar. Black Desert, 150’den fazla ülkede yayınlanarak 10 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya ulaştı. Mobil ve konsol sürümleri üzerindeki çalışmalar, 2018 ve sonrasında yayınlanmak üzere devam ediyor.