Ana sayfa Global Haberler Black Desert Yenileniyor!

Black Desert Yenileniyor!

766
Black Desert Yenileniyor
Black Desert Yenileniyor

Black Desert Yenileniyor! – Hubogi Yeni güncelleme Okyanus ve Magoria haritası oyunda.

  • MMORPG oyunu Black Desert Online bu sefer bambaşka bir güncelleme ile geliyor ve grafiklerini yeniliyor!
  • Yenilenme sonrasında Black Desert Online daha düşük gereksinimle daha seri bir şekilde oynabilecek.
  • Oyuna giriş yapamayacak olan kullanıcılar için yenilenmiş Black Desert canlı yayında olacak!

Türkiye’nin en beğenilen MMORPG oyunu Black Desert Online, sürekli oyunu güncel tutmaya ve güncel olayları takip eden etkinlikleri ile macera ve eğlenceyi bir araya getirmeye devam ediyor. Pearl Abyss, Black Desert Online Yenileme etkinliğine katılamayacak olan Maceracılar için 11 Ağustos 2018 09:00 (GMT+3)’de buradan izleyebileceğiniz bir canlı yayın düzenlemeye hazırlanıyor.

“Black Desert Yenilendi” yayını, yenileme grafiklerini 4K video ile sunacak. Kısa bir süre içinde oyuna eklenecek olan yeni müzikleri icra edecek bir orkestra da olacak. Dahası, geliştirici ekip oyunun geleceği hakkında bilgilendirme yapacak. Birçok maceracı, Black Desert Online dünyasının baş döndüren grafikleri için gerekli sistemi merak ediyor. Pearl Abyss gerekli optimizasyonu yaparak çok yüksek sistem gereksinimlerinin önüne geçti. Oyun sistem gereksinimleri için tıklayın.

Bu optimizasyon sayesinde daha fazla kullanıcı Black Desert Online oynayabilecek!

Black Desert Yenileniyor! – Hubogi 

Black Desert Online Hakkında: Black Desert Online, son teknoloji görselleri ve beceri temelli savaş sistemi ile MMORPG türüne yeni bir bakış açısı getiriyor. Black Desert Online, oyun piyasasındaki en gelişmiş karakter özelleştirme sistemine sahip. Bu özellik sayesinde bütün oyuncular kalıplardan sıyrılıp tamamen kendilerine özgü karakterler oluşturabiliyor. Özel kontrolleri, güzel tasarlanmış dünyası ve harika hikayesi hem yeni gelenler hem de MMO ve RPG dünyasının emektarları için harika bir oyun. 150’den fazla ülkede, 12 dilde yayında ve 9.5 milyon kayıtlı oyuncuya sahip. Mobil ve konsol versiyonlarının 2018’de bütün dünyada yayınlanması planlanıyor.