Ana sayfa Global Haberler Bluepoint Games Yeniden Yapım Üzerine Çalışıyor

Bluepoint Games Yeniden Yapım Üzerine Çalışıyor

776
Bluepoint Games Yeniden Yapım Üzerine Çalışıyor
Bluepoint Games Yeniden Yapım Üzerine Çalışıyor

Bluepoint Games Yeniden Yapım Üzerine Çalışıyor! – Hubogi Geçtiğimiz yıl E3 fuarında Shadow of the Colossus yeniden yapımı ile karşımıza çıkan Bluepoint Games bu yılda yeni bir oyun ile bizlerle olmak için kolları sıvadı. Oyun dünyasında kıyıya köşeye sıkışmış efsaneleri teknoloji ile birleştiren şirket bu sene de iddialı bir şekilde E3 fuarına hazırlanıyor.

Shadow of the Colossus sonrasında kolları sıvayan şirket yeni oyunun sinyallerini vermiş olduğu iş ilanları ile belli etti. Ancak yeni proje hakkında henüz stüdyo tarafından net bir açıklama gelmezken bu yapımın yeni bir oyun mu yoksa geçtiğimiz yıl ki gibi bir yeniden yapım mı olacağı tam bilinmese de sıradaki projenin yeniden yapım olacağı tahmin ediliyor.

Bluepoint Games bugüne kadar birçok başarılı oyuna imzasını attı. E3 2018 ile de bu başarısını devam ettirmeyi planlayan şirketin nasıl bir proje ile karşımıza çıkacağı ise merak konusu.

Geçtiğimiz günlerde Stüdyo Başkanı Marco Thrush yaptığı açıklamada Shadow of the Colossus oyunu ve sanat ekibinin tam anlamı ile bir AAA oyununun sanatsal yönünün altından kalkabilecek kadar geliştiklerini belirtti. Sıradaki projelerinin ise biraz daha büyük olması sebebiyle sanatsal iyileştirme açısından gelişme göstermek hedeflerinin olduğunu söyleyen Thrush yeni proje adı hakkında ise herhangi bir açıklama yapmadı.