Ana sayfa Türkiye'den Haberler Bu Yıl Yaz Tatili Başlamadan Oyun Başlıyor

Bu Yıl Yaz Tatili Başlamadan Oyun Başlıyor

716
Bu Yıl Yaz Tatili Başlamadan Oyun Başlıyor
Bu Yıl Yaz Tatili Başlamadan Oyun Başlıyor

Bu Yıl Yaz Tatili Başlamadan Oyun Başlıyor! – Hubogi Tüm oyunseverler CNR Games Week İstanbul kapsamında bir araya geliyor.

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlenceli kapılarını oyun severler için açıyor.

En yeni oyunların ve teknolojilerin sergileneceği  Games  Week İstanbul,  fenomen oyuncular, turnuvalar, her yaştan oyuncu ve teknoloji meraklıları, oyun stüdyoları, üniversiteler ve önde gelen oyun şirketlerinin de katılımıyla unutulmaz bir organizasyon olacak.

Oyun tutkunları hem yarışacak hem de çesitli ödüller kazanacak

En son teknolojiye sahip VR platformları, son dönem piyasaya çıkan bilgisayar, bilgisayar bileşenleri, konsollar, bağımsız oyun geliştiricileri, kutu oyunları gibi bir çok yeni teknolojiyi bir arada görebileceğin Games Week İstanbul’da, Games Week İstanbul’da, çok sayıda bireysel oyuncunun yanısıra ve e-spor takımlarının yer alacağı ana sahne turnuvaları, ödüllü define avı etkinlikleri, ödüllü Cosplay yarışmaları, Youtuber imza ve buluşma etkinliklerine de katılma imkanı bulacaksın!

Oyun dünyasına açılan kapı

Ayrıca oyun şirketlerinin, oyun severlerle yan yana gelmesini sağlamaya yönelik olan fuar, bağımsız oyun geliştiricilerine ve profesyonel iş dünyasına henüz adım atmamış genç yeteneklere de önemli fırsatlar sunuyor.

Detaylı bilgiye www.gamesweekistanbul.com sitesinden ulaşabilirsiniz.