Ana sayfa Türkiye'den Haberler Bursaspor’dan Espor Açıklaması

Bursaspor’dan Espor Açıklaması

912
Bursaspordan Espor Açıklaması
Bursaspordan Espor Açıklaması

Bursaspordan Espor Açıklaması! – Hubogi Ülkemizde her geçen gün daha da büyüme gösteren e Spor sektörüne spor kulüplerinin de ilgisi ve desteği hızla artıyor. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray gibi büyük spor kulüplerinin öncülüğünü yaptığı bu ekole Bursaspor kulübü de katıldı.

Bursaspor, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile e Spor dünyasına girdiklerini resmi olarak duyurdu. Kulüp başta League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, PuBG, FIFA gibi oyunlar olmak üzere birçok oyunda takım kuracaklarını açıkladı.

Kulübün resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamada “Anadolu’nun son şampiyonu ve Rockville Teknoloji arasındaki işbirliği ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yükselen trend e Spor branşının faaliyete geçmesi için anlaşmaya varıldı.” Sözlerine yer verdi. Özlüce tesislerinde düzenlenen basın toplantısında Bursaspor Kulübü Amatör Şube Sorumlusu Sezer Sezgin, “Genç taraftarlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda yapmış olduğumuz çalışmaar sonucunda e Spor branşını kulübümüze açma kararı verdik. Bu karar sonrasında aynı hedefleri ve fikirleri paylaştığımız Rockville Teknoloji ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Ülkenin 5 büyük kulübünden biri olarak her kulvarda hedeflerimize ulaşmak için çabalayan ve bu yolda ilerleyen bir kulübüz. E spor da bu hdefler doğrultusunda dönüm noktasıdır.”  Şeklinde açıklamalarda bulundu.