Ana sayfa Türkiye'den Haberler Büyük Karşılaşmanın Finalistleri Belli Oldu!

Büyük Karşılaşmanın Finalistleri Belli Oldu!

708
Büyük Karşılaşmanın Finalistleri Belli Oldu
Büyük Karşılaşmanın Finalistleri Belli Oldu

Büyük Karşılaşmanın Finalistleri Belli Oldu! – Hubogi 480 takım ve 1920 oyuncu ile başlayan Türkiye’nin en kapsamlı PUBG espor liginde, 20 finalist takım belli oldu. Büyük karşılaşma 23 Haziran’da Volkswagen Arena’da.

TAM Game ve PUBG Corp işbirliği ile Türkiye, Azerbaycan ve Arap Ülkelerini kapsayan ilk onaylı PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Ligi ‘LG PUBG TAMGAME’de büyük finale sayılı günler kaldı…

Mart ayında başlayan turnuvalar ile Türkiye’deki PUBG ve espor severlerle buluşan LG PUBG TAMGAME Ligi için büyük finale sayılı günler kaldı. 3 ay içinde toplam 1920 oyuncunun mücadele ettiği ve alanında Türkiye’nin en büyük organizasyonlarından olan LG PUBG TAMGAME Ligi’nde, yarı finalde yapılan karşılaşmaların ardından 72 takım içinden 20 takım büyük finale katılmaya hak kazandı.

Biletleri GameSatış sitesinde günler önce satışa sunulan dev organizasyona, oyuncu takımlar ve izleyicilerle birlikte ortalama 2500 kişinin katılması bekleniyor. Büyük finalde şampiyonluk için mücadele edecek finalist takımlar;

 1. Oyun Hizmetleri
 2. TOA Esports
 3. Mod-Z
 4. Gaz Gezenler
 5. Griffins
 6. Ice Esports Club
 7. Dark Passage
 8. Moria’s Sons
 9. Team Ready
 10. Beşiktaş Esports
 11. Osh-Tekk Warriors
 12. Gameparam ESC
 13. YoungStars TOA
 14. Misi Esports Club
 15. Not Fair
 16. HWA Gaming
 17. Invictum E-Sports
 18. Kızıl Elma
 19. Apophis Team
 20. The Order

Büyük Karşılaşmanın Finalistleri Belli Oldu! Toplamda 60 bin dolarlık nakit ödülün dağıtılacağı LG PUBG TAMGAME Ligi’nin finalinde şampiyon olan takım, 16 bin dolar nakit ve ana sponsordan ekipman ödüllerinin yanı sıra, Berlin’de 25-29 Temmuz’da gerçekleştirilecek olan 2 Milyon dolar ödüllü PUBG Global Invitational turnuvasına katılmaya hak kazanacak. Ayrıca büyük finalde dereceye giren 2. takım 8 bin dolar, 3. takım 4 bin dolar para ödülünün sahibi olacak.