Ana sayfa Global Haberler CRYCASH, Warface Türkiye ile Ortaklığını Duyurdu

CRYCASH, Warface Türkiye ile Ortaklığını Duyurdu

743
CRYCASH Warface Türkiye ile Ortaklığını Duyurdu
CRYCASH Warface Türkiye ile Ortaklığını Duyurdu

CRYCASH Warface Türkiye ile Ortaklığını Duyurdu! – Hubogi Warface Türkiye oyuncuları, oyun içi görevler yaparak Crycash kazanmaya başlayacak.

Günümüzün ve geleceğin en büyük yatırım ve ödeme araçlarından biri olan Kripto Para dünyasında, özellikle oyunculara yönelik tasarlanmış ilk ekosisteme sahip Coin olarak piyasaya girmiş olan CRYCASH, Warface Türkiye ile yapmış olduğu ortaklığı duyurdu.

 

İlk olarak CRYTEK ile ortaklık kuran ve oyun dünyası için çok önemli projeler açıklayan CRYCASH, şimdi de Warface Türkiye oyuncularını sevindirecek bir haber ile büyümeye devam ediyor. CRYCASH ekosisteminde kullanılabilen CRC jetonları kazanmak için, oyuncuların bir takım oyun içi görevleri yerine getirmeleri gerekecek.

Oyuncular, CRYCASH’in ödül sistemi üzerine kurulu oyuncu platformu olan PLINK uygulaması sayesinde yaptıkları görevleri ve kazandıkları ödülleri takip edebilecek. PLINK uygulaması üzerinden Warface Türkiye kullanıcı bilgilerini ile giriş yapabilen oyuncular, bu platform üzerinden daha bir çok avantaj ve yeniliğe sahip olacak. Ödül programı Mayıs ayı içerisinde PLINK üzerinden bir test dönemi ile başlayacak.

CRYCASH Warface Türkiye ile Ortaklığını Duyurdu! CRYCASH ödül sistemi ise genel olarak, Haziran 2018’den itibaren dünya çapında kullanıma sunulacak. Daha fazla bilgi için https://crycash.io/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

CRYCASH Ekosistemi Hakkında

CRYCASH, oyuncuların iletişim ve işbirliği için hazırlanmış bir mobil uygulama olan Plink’i kullanır. Plink öncelikle oyuncular için özel olarak hazırlanmış, özelleştirilmiş bir ekosistemdir. Plink oyun görevlerini tamamlayarak kazanabileceğiniz CRYCASH için bir cüzdan; sanal eşyalar ticareti için bir pazar; ESports bahisleri ve etkinlikleri için Cyber Sports platformu ve oyun geliştiricileri için bir reklam platformudur. CRYCASH ekosistemi, kendi ismindeki coini kullanır ve bu oyunları milyonlar tarafından sevilerek oynanmış olan yapımcı CRYTEK ile iş ortağıdır. Daha fazla bilgi edinmek için CRYCASH’ı ziyaret edin.