Ana sayfa Türkiye'den Haberler Crytek İstanbul ve Warface Türkiye İnternet Kafe Etkinliklerine Devam Ediyor

Crytek İstanbul ve Warface Türkiye İnternet Kafe Etkinliklerine Devam Ediyor

896
Crytek ve Warface Türkiye İnternet Kafe Etkinliklerine Devam Ediyor!
Crytek ve Warface Türkiye İnternet Kafe Etkinliklerine Devam Ediyor!

Crytek ve Warface Türkiye İnternet Kafe Etkinliklerine Devam Ediyor! – Hubogi Crytek geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu senede ücretsiz online FPS oyunu olan Warface ile yeni sezonda da internet kafelerde organizasyon ve desteklere devam edeceklerini açıkladı.

Warface’nin internet kafelerdeki topluluk ve e spor ortamının gelişmesi için çalışmaların arttırılacağını açıklayan Crytek, oyunun gelişimi için çalışmaları hızlandırdı. Ayrıca bu çalışmalar içerisinde Crytek’in yeni yapımı Hunt: Showdown’ın da yer aldığı açıklandı.

Crytek’in yeni sezonda yapacağı etkinlik ve iş birliği planları şu şekilde olacak;

Oyuncular için para ödüllü ve sponsor markaların vereceği donanım hediyeli turnuvaların düzenlenmesi ve topluluğu büyümesine yardımcı olmak. İnternet kafelerde düzenlenen bu turnuvalarda ücretsiz olan Warface’nin daha çok oynanması ve yine ücretsiz oyun içi promosyonlarının dağıtılması. İnternet kafelere özel oyun içeriklerinin üretilmesi. Etkinlikler boyunca tüm geri dönüşler oyuncular ve izleyiciler tarafından dinlenerek oyun hakkındaki sorunların giderilmesi planlanmaktadır.