Ana sayfa Espor Diabolus Esports ve Kappa Partnerlik Anlaşması İmzaladı

Diabolus Esports ve Kappa Partnerlik Anlaşması İmzaladı

146
HUBOGI-diabolus-esports-ve-kappa-uc-yillik-bir-ortaklik-imzaladi

Diabolus Esports ve Kappa Partnerlik Anlaşması İmzaladı! İngiliz organizasyonu Diabolus Esports, İtalyan spor giyim markası Kappa ile üç yıllık bir partnerlik anlaşması imzaladığını duyurdu.

Bu partnerlik anlaşması ile birlikte Kappa’nın 2023 yılına kadar organizasyonun resmi kit ve giyim ortağı olduğu görülecek. Kappa, Diabolus’un oyuncularına kit ve eğitim desteği sunmanın yanı sıra İngiliz organizasyonuyla hem gündelik hem de boş zaman hatlarında işbirliği yapacak.

Diabolus COO’su Nick Uttley, partnelik anlaşması hakkında konuştu: “Resmi ekip giyim partnerimiz olarak Kappa ile bir araya gelmek, marka olarak ne kadar ilerlediğimizin bir ifadesidir. Uluslararası rekabete girmeye başladığımızda, Kappa gibi inanılmaz bir uluslararası markayla partner olmak mükemmel bir başlangıç olacak. En iyisi olmak istiyorsak, en iyisine de bakmalıyız. İşte bu yüzden Kappa logosunun yanı sıra inanılmaz yeni ekip kitimizde gurur duyuyoruz. Birlikte #GiveEmHell’e emin olacağız. ”

Kappa, Diabolus ile espor dünyasındaki partnerlerini çoğaltıyor

Anlaşma şartları Kappa ile geçen yılın sonlarında kurulan Vexed Gaming arasındaki partnerlik ile aynı gibi gözüküyor. İtalyan spor giyim markası ayrıca ocak ayında özellikle Dota 2 espor platformlarında ön plana çıkan Çinli organizasyon Royal Never Give Up ile partnerlik kurdu.

Kappa İngiltere Takım Sporları Müdürü Dave Bandell de bu partnerlik ile ilgili yorumlarını espor dünyasıyla paylaştı: “Kappa olarak bizler gerçekten heyecan verici bir spor alanına girmekten mutluluk duyuyoruz. Diabolus ile karşılaşır karşılaşmaz, sadece Kappa olarak espor pazarındaki saygınlığımızı arttırmak için partner olmaktan hoşlanacağımız ekip olduklarını biliyorduk. İngiltere’nin bu heyecan verici sektöründe ve küresel sporlarda Diabolus ile büyümeyi dört gözle bekliyoruz. ”

Kappa, dünya çapında spor giyim ve yaşam tarzında lider markalardan biri olma özelliği taşıyor. 60 yılı aşkın bir süredir spor giyim sektöründe yer alıyor. Kappa, İtalyan milli futbol takımı da dahil olmak üzere çok çeşitli spor dallarında birçok takım için kitler tedarik ediyor.