Ana sayfa Global Haberler Doom ve Wolfenstein Geliştiricileri Yeni Stüdyo Kurdu

Doom ve Wolfenstein Geliştiricileri Yeni Stüdyo Kurdu

346
Doom ve Wolfenstein Geliştiricileri Yeni Stüdyo Kurdu
Doom ve Wolfenstein Geliştiricileri Yeni Stüdyo Kurdu

Doom ve Wolfenstein Geliştiricileri Yeni Stüdyo Kurdu! Machine Games geliştiricilerinden olan Michael Paixao ve Joel Jonsson yeni bir stüdyo kurduğunu açıkladı. Bad Yolk adını verdikleri stüdyoda yeni oyun çalışmalarına başladılar.

Bad Yolk adlı şirket yaptığı basın açıklamasında piyasada yer alan geliştiricilere sağlıklı ve mutlu olacakları iş ve yaşam dengesi kuracaklarını vadediyor. Ayrıca hedefleri arasında stüdyonun büyük, yaratıcı ve teknik anlamda oyunlar geliştirmek yer alıyor.

10 kişilik ekipten oluşan stüdyo geliştirici kadrosunun çekirdeğinin bu şekilde olduğunu ve bu ekibin deneyiminin 90 yılı aşkın süreye tekabül ediyor. Ekip üyelerinin geçmiş çalışmaları arasında Chronicles of Riddick, Eve Online, Gears of War, The Division, The Darkness gibi yapımlar yer alıyor.

Doom ve Wolfenstein Geliştiricileri Yeni Stüdyo Kurdu! Henüz ilan edilmemiş olsa da stüdyonun yeni bir oyun üzerinde çalıştığı gelişmeleri de konuşuluyor. Yapılan basın açıklamasında olduğu gibi iddialı bir çalışma geleceğinin olup olmayacağını ilerleyen dönemlerde hep birlikte göreceğiz. Henüz resmi olarak duyurulmasa da yakın zamanda üzerinde çalışılan oyun ile ilgili bir tanıtım yapılması bekleniyor.