Ana sayfa Global Haberler EA Play 2017, Bu Sene Hollywood’ta

EA Play 2017, Bu Sene Hollywood’ta

Electronic Arts'ın her sene kendisinin düzenlediği oyun fuarı EA Play 2017, bu sene Hollywood'ta düzenlenecek.

1179

Electronic Arts‘ın her sene düzenlediği oyun fuarı EA Play 2017, bu sene Hollywood‘ta gerçekleşecek.

Electronic Arts tarafından yapılan basın açıklamasında; “EA Play 2017, tüm dünyadan hayranlarımızı canlı yayınlar aracılığıyla oyunlarımızla bir araya getirecek. Bir sürü içerik, yarışma, tanıtım, canlı eğlence ve daha fazlası fuarda olacak.” ifadelerine yer verildi.

EA Play 2017 fuarı, bu sene 10-12 Haziran tarihleri arasında Palladium/Hollywood, California‘da yapılacak. Electronic Arts’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamayı da aşağıda görebilirsiniz.

Electronic Arts, geçtiğimiz E3 fuarına da katılmamıştı. Bunun yerine kendisi E3 öncesinde, 3 gün boyunca devam eden tanıtımlarını yapmayı tercih etmişti.

E3 2017, EA’ın fuarının bitiminden tam 1 gün sonra, 13-15 Haziran tarihlerinde EA Play 2017’ni yapıldığı şehirden sadece 11 km uzaklıktaki başka bir fuar merkezinde gerçekleşiyor olacak.

Electronic Arts bu sene bakalım ne tarz oyunlar ve videolar ile takipçilerini şaşırtmayı başaracak. Dünyanın her yerindeki EA takipçilerine bir müjde daha… Electronic Arts, bu sene düzenleyeceği fuar alanından canlı yayın yaparak, bu yayını kendi web sitesi üzerinden takipçileri ile paylaşacak. Böylece Hollywood’a gitmeden, oturduğunuz yerden fuarı ve tüm olanları izleyebileceksiniz.

EA Play 2017 ile ilgili tüm detaylara https://www.ea.com/eaplay2017 adresinden ulaşabilirsiniz.