Ana sayfa Global Haberler Electronic Arts, EA Play Hazırlıklarını Sürdürüyor

Electronic Arts, EA Play Hazırlıklarını Sürdürüyor

783
Electronic Arts, EA Play Hazırlıklarını Sürdürüyor
Electronic Arts, EA Play Hazırlıklarını Sürdürüyor

Electronic Arts, EA Play Hazırlıklarını Sürdürüyor! – Hubogi Son aylarda üzerinde kara bulutlar dolaşan Electronic Arts bu yılda düzenleyeceği EA Play 2018 konferansı ile başarılı bir yıl geçirmek istiyor. Bu yıl ki konferansta birbirinden iddialı oyun tanıtımlarına hazırlanan Electronic Arts bu yolda başarılı bir strateji yürüttüğü bir gerçek.

Geçtiğimiz EA Play’de Anthem ve A Wat Out gibi oyun severlerin heyecanla beklediği yeni oyunların fragmanlarını ve tanıtımlarını başarılı bir şekilde gerçekleştiren Electronic Arts bu yıl için de sıkı bir şekilde hazırlanıyor.

Electronic Arts tarafından yapılan resmi açıklamada 9 – 11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan EA Play 2018 de her zamankinden daha çok EA markası ve oyunu olacağını belirten şirket aynı zamanda etkinliğe Twitch, YouTube, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya isimlerinin canlı yayınlar ile katılacaklarını belirtti.

EA Play 2018 de Battlefield oyunu oynanabilir şekilde yer alacağı belirtilirken bilimkurgu oyunu Anthem’in de bu yıl ki etkinlikte yer alacak. Ayrıca EA Sports oyunları tam kadro olarak FIFA 19, Madden, NBA Live 19 gibi oyunların etkinlikte yer alacağı belirtiliyor.

Önümüzdeki günlerde etkinliğin tüm programı ve etkinlik dahilinde yer alacak olan oyunların tamamının belirlenerek açıklanması bekleniyor.