Ana sayfa Global Haberler Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı!

Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı!

184
Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı!
Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı!

Epic Games Store haftalık ücretsiz oyun kampanyası kaldığı yerden devam ediyor. Epic Games Store bu hafta kullanıcılarının karşısına 3 oyunla çıktı. Birbirinden tamamen farklı tarzlarda olan bu 3 oyun sizi ve arkadaşlarınızı karantina süreci boyunca eğlendirebilir. Bildiğiniz üzere koronavirüs vakalarının giderek yayılmasıyla en güvenli sığınak evlerimiz haline geldi.

Drawful 2

epic-games-store-haftanin-ucretsiz-oyunlarini-acikladiDrawful 2, Steam’de daha önce de ücretsiz olmuştu. Evlerimize kapandığımız şu günlerde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz keyifli bir oyun. Bir çizim oyunu diyebiliriz. Size gösterilen kelimeyi arkadaşlarınızın anlayacağı şekilde çizmeniz gerekiyor. Birlikte oynadığınız kişiler çizdiğiniz nesneyi doğru tahmin edebilirlerse hem siz hem de onlar puan kazanıyor. Bu oyunda garip çizimlerle karşılaşmanız fazlasıyla muhtemel. Bu sayede eğlenceli anlar yaşayıp arkadaşlarınızla tatlı bir mücadeleye girebilirsiniz.

Neredeyse her bilgisayarda çalışabilecek bir oyun olarak da dikkat çekiyor. Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Gone Home

epic-games-store-haftanin-ucretsiz-oyunlarini-acikladiTek kişilik bir oyun olan Gone Home, 2013 yılında The Fullbright Company tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Hiçbir şekilde savaşmadan, korkmadan, ve bir yaratık tarafından çaresiz bırakılmadan keşif yaptığınız bir oyun. Gizem ve macera türlerinin unsurlarını içinde barındırmasıyla şans verilebilecek bir oyun.

“Yurt dışında bir yıl geçirdikten sonra eve dönüyorsun. Ailenin seni karşılamasını bekliyorsun ama ev boş. Bir şeyler ters. Herkes nerede? Ve burada ne oldu? Gone Home’da bu gizemi tek başına çöz.
Gone Home, interaktif bir keşif simülasyonudur. Her şeyin normal gibi gözüktüğü bir evin her ayrıntısını inceleyerek orada yaşayan insanların hikâyesini keşfet. Bir ailenin geride bıraktıklarını araştır ve yaşadıkları olayları ortaya çıkar.”
Buraya tıklayarak oyunun mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz. Düşük sistem gereksinimleri nedeniyle denemekten zarar gelmeyeceğini söyleyebileceğimiz bir oyun.

Hob

epic-games-store-haftanin-ucretsiz-oyunlarini-acikladiRunic Games tarafından geliştirilen oyun, 2017 yılında Perfect World Entertainment tarafından yayınlandı. Bu haftanın en dikkat çeken oyunu olan Hob fantastik bir dünyada geçiyor. Aksiyon, macera ve keşif türlerinin bir karışımı olan oyunda içinde bulunduğumuz Dünya’yı kurtarmaya ve evimiz yapmaya çalışıyoruz.

Hiçbir metin ve diyalog bulunmayan oyunda Dünya’yı keşfettikçe yeni sırları ortaya çıkaracaksınız. Periler ile dost olup onlara zarar veren kötü yaratıkları ortadan kaldıracaksınız. Hızlı ve çarpıcı bir oyun olarak yeni oyun arayışında olanların deneyebileceği bir yapım.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bu haftanın oyunları 9 Nisan saat 18.00’a kadar ücretsiz olmaya devam edecek. Oyunları kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacaklar.