Ana sayfa Global Haberler Espor’da Gururlandıran Sonuçlar

Espor’da Gururlandıran Sonuçlar

1020
Espor’da Gururlandıran Sonuçlar
Espor’da Gururlandıran Sonuçlar

Espor’da Gururlandıran Sonuçlar! – Hubogi Espor turnuvalarında ülkemizi temsil eden oyuncuların başarıları damga vurdu. Hearthstone ve Counter Strike: Global Offensive turnuvalarında temsilcilerimiz zafere ulaştı.

Espor ve CS: GO için en prestijli turnuvalar arasında yer alan WESG de temsilcimiz Space Soldiers ikinci oldu. Grup aşamasını namağlup tamamlayan temsilcimiz üst turda da başarılı ve net skorlar ile finalde Fnatic ile eşleşti. İlk haritada mağlup olan temsilcimiz ikinci haritadan galibiyet ile ayrılarak uzatma haritasına geçildi. Bu maça da iyi başlayan Space Soldiers 16 – 14 mağlup olarak galibiyeti ve şampiyonluğu kıl payı kaçırdı. Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan ve büyük başarıya imza atan temsilcimiz 300.000 dolar ödülünde sahibi oldu.

Ülkemiz adına bir diğer gurur verici olayda WESG Hearthstone turnuvasında şampiyon olan temsilcimiz Kaan “Fujitora” Çekli ile geldi. Final mücadelesinde rakibi karşısında 7 maçlık seride 4-2 ‘lik skor ile galip gelen Fujitora WESG şampiyonu oldu ve ülkemiz adına WESG organizasyonunda ilk altın madalyanın sahibi oldu. Ayrıca turnuva ödülü olarak da 150.000 dolar kazandı.

Hem Space Soldiers ekibi oyuncularına, hem de Royal Bandits oyuncusu Kaan “Fujitora” Çekli’yi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.