Ana sayfa Espor Esports Stadium Arlington ve Canon İşbirliği Resmi Olarak Açıklandı

Esports Stadium Arlington ve Canon İşbirliği Resmi Olarak Açıklandı

627
Esports Stadium Arlington ve Canon İşbirliği Resmi Olarak Açıklandı

Esports Stadium Arlington ve Canon U.S.A. İşbirliği Resmi Olarak Açıklandı. Sektörünün dijital görüntüleme alanında lideri olan Canon U. S. A. Inc., son teknoloji ürünü yayın lenslerinin, Arlington, Teksas’da bulunan, ülkenin en büyük espor arenası Esports Stadium Arlington’da kullanılacağını resmi olarak duyurdu.

Stadyumun 4K UHD yayın kameralarını donatılması için Arlington Belediyesi, üç Canon UHD-DIGISUPER 66 4K UHD Field Box lensi, dört CJ24ex7.5B 4K UHD telefoto zoom lensi ve bir CJ14ex4.3B 4K UHD geniş açılı zoom lensi satın aldı.

Arlington’un kalbine inşa edilen Esports Stadium Arlington, espor sektörünün benzersiz ve teknolojik açıdan gelişmiş taleplerine hizmet etmek üzere kurulmuş 10 milyon dolar değerinde 100.000 metrekarelik bir tesis. Ödüllü mimarlık şirketi Populous tarafından tasarlanan ve inşa ortağı Shawmut Design and Construction ile hayat bulan stadyum, muazzam bir ses ve tiyatro aydınlatma sistemi eşliğinde 25 metre uzunluğunda bir karşılaşma sahnesi barındırıyor.

2/3 inç sensörlere sahip kameralar için tasarlanmış, 4K optik görüntü kalitesi sağlayan UHD-DIGISUPER 66 orta menzilli telefoto zoom lensi, 66x zoom oranına sahip; spor ve canlı etkinlik prodüksiyonları için biçilmiş kaftan. Optik Kaydırmalı Görüntü Sabitleyici (Shift-IS) lens, HDTV yayın kameralarında kullanılan zoom lensleri için operasyonel kontrolleri sağlarken, açık ve kapalı alan spor yayınları için en iyi sabit görüntüleme deneyimi ve rahat manevra kabiliyeti sunuyor.

Esports Stadium Arlington – Canon

NGAGE Esports İdari Yapımcısı ve aynı zamanda Esports Stadium Arlington Genel Denetmeni Corey Dunn, “Canon’un 4K görsel ihtiyaçlarımızı, kısıtlı bütçemizi, destek ve zaman gereksinimlerimizi karşılayacak lensleri tedarik edebilmesi tesis için harika bir şey oldu. Canon ile çalışmak ayrıcalık ve bize bu muazzam büyüklükteki tesisimiz için maksimum esneklik sağladı.”

Arlington Belediyesi ayrıca, kompakt boyutları ve hafifliği ile dikkat çeken dört CJ24ex7.5B 4K UHD telefoto zoom lensi ve bir de CJ14ex4.3B 4K UHD geniş açılı zoom lensi de satın aldı. Grass Valley kameralarıyla eşleştirilen tüm lensler, mevcut HDTV optik görüntüleme performansını artıracak ve 4K görüntülemeye zemin hazırlayacak.

Stadyumun sistem entegratörü Simplynew’in Kurucu Yöneticisi Marc Scarpa, “Canon’un yayın lenslerini sadece mükemmel 4K optik kalitesi için değil, şirketin önde gelen hizmet ve destek teklifleri de kararımızda büyük rol oynadı” dedi. “Bu bir ekipman alışverişinden daha fazlası; esporun geleceğini şekillendirirken, Canon ile olan ilişkimize harika bir başlangıç yapmış olduk.”

Dahası ve gelişmeler için takipte kalın!