Ana sayfa Global Haberler Fortnite, Bir Alanda Daha PUBG’yi Geride Bıraktı

Fortnite, Bir Alanda Daha PUBG’yi Geride Bıraktı

979
Fortnite Bir Alanda Daha PUBG’yi Geride Bıraktı
Fortnite Bir Alanda Daha PUBG’yi Geride Bıraktı

Fortnite Bir Alanda Daha PUBG’yi Geride Bıraktı! – Hubogi Geçtiğimiz yılın flaş oyunlarından olan ve kırılmadık rekor bırakmayan PlayerUnkown’s Battlegrounds  bu rekorları teker teker ezeli rakibi olan Epic Games’in Battle Royale oyunu Fortnite’ye kaptırıyor.

PUBG’nin en güçlü rakipleri arasında olan Fortnite ücretsiz Battle Royale oyunu olması ve sürekli güncellemeler ile iyileştirme alması birçok alanda PUBG’yi geçmesini sağladı. Twitch üzerinde Battle Royale modunun izlenme sayılarının istatistiğine göre son iki hafta süresince Epic Games oyunu olan Fortnite, PlayerUnknown’s Battlegrounds’a iki kattan fazla izlenme ile geride bıraktı.

En yakın rakibine birçok ünvanını bırakan PUBG hileci oyuncuları ile de başı dertte. Yeni önlemler alınsa da önüne geçemediği hileler yüzünden oynanamaz hale gelen oyunda oldukça fazla oyuncu kaybetmiş durumda.

Epic Games’in hile karşısında almış olduğu önlemler oldukça başarılı oldu ve oyun rakibine göre daha oynanabilir bir durumda. PUBG’nin önümüzdeki süreçte hile konusunda neler yapacağı ve rakibine karşı güç kaybetmesini durdurup durduramayacağını göreceğiz.