Ana sayfa Global Haberler Fortnite, Çılgın Parti’nin Dev Ekranında Cristopher Nolan Filmleri Yayınlayacak!

Fortnite, Çılgın Parti’nin Dev Ekranında Cristopher Nolan Filmleri Yayınlayacak!

29
Fortnite, Çılgın Parti'nin Dev Ekranında Cristopher Nolan Filmleri Yayınlayacak!
Fortnite, Çılgın Parti'nin Dev Ekranında Cristopher Nolan Filmleri Yayınlayacak!

Epic Games tarafından geliştirilen Fortnite battle royale türünün en popüler isimlerinden biri. Ancak Fortnite artık yalnızca bir oyun değil. Adeta bir reklam alanı ve eğlence platformu haline gelmiş durumda. Epic Games tarafından yapılan anlaşmalar ve gerçekleştirilen etkinlikler sayesinde Fortnite başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Hatırlarsanız Fortnite birçok sanatçıyı oyunda konuk etmişti. Bu isimler arasında ünlü rap sanatçısı Travis Scott, ünlü DJ Diplo gibi birçok isim yer alıyordu. Travis Scott, Astronomical adlı yeni albümünün tanıtımını Fortnite konseri vererek gerçekleştirmişti ve oyuncular tarafından fazlasıyla beğenilmişti. Ayrıca 2. sezonun sonunda gerçekleştirilen “Cihaz” isimli etkinlikte rekor izleyiciye ulaşmayı başarmıştı. Şimdiyse yeni ve oldukça iddialı bir etkinlikle oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde oyun içerisinde Christopher Nolan’ın yeni filmi “Tenet”e ait olan fragmanlar yayınlanmıştı. Oyuncu kitlesinin genişliği ve oyun sektörünün öneminin arttığı şu günlerde bu tarz çalışmalar diğer firmalara da örnek oluşturacak cinsten. Fortnite’ın yeni etkinliğinde Christopher Nolan’ın efsane 3 filmi Çılgın Parti’nin Dev Ekranlarında yayınlanacak.

fortnite-cilgin-partinin-dev-ekraninda-cristopher-nolan-filmleri-yayinlayacakInception, Batman Başlıyor ve Prestij filmlerinin Film Gecesi etkinliğine dahil edildiğini belirtelim. İsteyenler Fortnite’ın ses ayarlarından altyazıları açarak filmi altyazılı olarak da izleyebilecek. Oyuncuların filmleri kayıt altına alamayacak ve yayınlayamayacak. Filmlerin yayınlanması konusunda da farklar olacak. Ülkemiz bu etkinlik kapsamında yer almıyor. Epic Games tarafından konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

“Filmlerin farklı ülkeler ve diller için dağıtım haklarıyla uğraşmak gerçekten zorlu. Bu ilk denemenin bir parçası olarak olabildiğince çok kişinin Film Gecesi’ne katılmasını istedik. İzleyeceğiniz film ülkenize göre değişiklik gösterilecek ve ne yazık ki bu gösterimlerle bütün herkese ulaşmayı başaramadık. Arkadaşlarınız ve ailenizle bir film izlemek için Çılgın Parti’de buluşma fikrinin çok heyecan verici ve etkileyici olduğunu düşünüyoruz ve gelecekteki katılımı artırmak için yeni yollar arıyoruz.”

Etkinlik programını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Diplo Presents: Thomas Wesley

fortnite-cilgin-partinin-dev-ekraninda-cristopher-nolan-filmleri-yayinlayacakDiplo, Çılgın Parti’nin Ana Sahnesindeki koltuğuna geri dönüyor. Yeni albümü Diplo Presents: Thomas Wesley‘in Fortnite’taki canlı ön gösterimi için Çılgın Parti’de gerçekleştirilecek. Ayrıca özel konuklar da var. Young Thug ve Noah Cyrus, Diplo ile birlikte sahnede olacak. Gösteri, 26 Haziran Cuma günü TSİ 04.00’da başlayacak. Diplo’nun gösterisini kaçıranlar, tekrar yayınını 29 Haziran Pazartesi günü TSİ 19.00’da izleyebilecekler.