Ana sayfa Global Haberler Fortnite Dibe Mi Vurdu?

Fortnite Dibe Mi Vurdu?

Fortnite Dibe Mi Vurdu? Fortnite, Call Of Duty Beta nedeniyle bu yıl şimdiye kadarki en düşük izlenme sayısına sahip. World Of Warcraft, Ağustos sonunda Classic'in piyasaya sürülmesinden bu yana izlenme saatlerdeki ilk düşüşünü görüyor.

362
Fortnite Dibe Mi Vurdu

Fortnite Dibe Mi Vurdu? Fortnite, Call Of Duty Beta nedeniyle bu yıl şimdiye kadarki en düşük izlenme sayısına sahip. World Of Warcraft, Ağustos sonunda Classic’in piyasaya sürülmesinden bu yana izlenme saatlerdeki ilk düşüşünü görüyor.

Aşağıdaki içerik Teo erişimi kullanılarak derlenen verilerle, Twitch’te Pazartesi gününden sonraki Pazar gününe kadar izlenen toplam saat sayısına göre sıralandı.

Twith En İyi İçerikler:

Fortnite Dibe Mi Vurdu?

Fortnite bu yıl Twitch’de tam bir hafta boyunca en düşük izleyiciye sahip oldu ve 12 milyon saatten daha az izlendi. Oyuncular zamanının çoğunu Call Of Duty oynayarak geçirirken, bazı oyuncular da World Of Warcraft Classic’i oynamak için de zaman ayırıyor.

 

Fortnite Dibe Mi Vurdu?

Fortnite Dibe Mi Vurdu? Z Event adlı bir bağış projesi, Institut Pasteur için 3.3 milyon dolar toplayarak 2018 rekorunu kırdı. 2018’de bu rekor 1.1 milyon dolardı.

Fortnite Dibe Mi Vurdu?

Çok sayıda yayıncı kişisel akışlarını kullanarak Z Event’ine katıldı. Fransız Youtuber Lucas “Squeezie” Hauchard, 1.1K CCV’LİK bir ortalama 92K CCV’LİK ile izlenmesini 167 milyon saatine ulaştırdı.

World of Warcraft Classic’in piyasaya sürülmesinden bu yana Twitch’te beklenen izlenme saatlerine ulaşamadı. Zack “Asmongold” en çok izlenen kanal olarak Twitch’in en tepesinde oturmaya devam ederken, World of Warcraft için rakamlar tekrar düşüş gösterdi.

Fortnite Dibe Mi Vurdu?

Blizzard’ın klasik beş farklı aşamaya geçme stratejisi, izleyiciyi gelecekte geri getirme potansiyeline sahip olsada, Twitch izleyicileri için biraz World of Warcraft yorgunluğu var gibi görünüyor. Oyunun mevcut zindanlarını ve baskınlarını tamamlayan çok sayıda oyuncu mevcut. Baskınlar ve oyuncuya karşı oyuncu faaliyetleri daha sonraki aşamalara dahil edilene kadar içerik eksikliği nedeniyle oyuna ilgi azalabilir.