Ana sayfa Global Haberler Fortnite Sezon 6 Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey

Fortnite Sezon 6 Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey

1001
Fortnite Sezon 6 Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey
Fortnite Sezon 6 Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey

  Fortnite Sezon 6 Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey. Sezon 6’ya sayılı günler kaldı. Fortnite oyuncuları yeni sezon için son hazırlıklara başlarken, Ağustos ayında aktif 80 milyon oyuncusuyla Fortnite yeni bir rekora daha imza attı.

Adanın etrafında öylece gezinirken önüne gelen her şeyi yıkıp geçen gizemli mor küp hakkında birbiri ardına gelen spekülasyonların ardından olaylar daha da tuhaf bir hal almaya başladı. Popüler battle royale oyununun yeni sezon başlangıç tarihi nihayet belli oldu.

Fortnite Sezon 6 Ne Zaman Başlıyor?

Epic Games, Fortnite Sezon 6’nın 27 Eylül’de başlayacağını resmi olarak açıkladı.

  Sezon 6 Teması Ne Olacak?

Sezon 6’nın hikayesi, diğer sezon girişleri gibi birbirinden tuhaf gizemlerle başlıyor. Yeni sezonun en çok tartışılan olayları ise ada öylece gezinen devasa mor küp ve gökyüzündeki garip yarık. Harita etrafında gezinirken arkasında bıraktığı rün parçacıklarıyla alandaki yerçekimini azaltıyor. Ancak, 19 Eylül’de mor küpümüzün yolculuğu nihayete erdi. Look Lake’e düşen küp, göle gizemli bir enerji yayarak tüm gölü dev bir tramboline çevirdi. Sezon 6’nın ana temasının Loot Lake etrafında döneceği kuşkusuz.

Sezon 10 yükleme ekranında Brite Bomber’ın mor küpe dokunduğunu görmüştük ve küpün içinde kendi yansımasını, kötü halini görüyor. Bu ipucundan Sezon 6’nın paralel evrenler teması işlenebileceği tahmin ediliyor. Bir diğer teori ise Brite Bomber’ın kötü yansıması, tüm haritanın da tersine dönmesi, bir volkan adası haline geleceği olması. Yeni sezon başlangıcı ile neler olacak hep birlikte göreceğiz.

Fortnite Sezon 6 Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey

  Sezon 6’dan Ne Bekliyoruz?

 Haritadaki fiziksel değişiklikler dışında, oynayışta da yapılacak değişiklikler söz konusu. Her sezon olduğu gibi, 6. Sezon ile birbirinden zorlu görevlerle çeşitli kozmetikler alabileceğiz. Yeni oyun içi eşya balonlar da açıklandı. Yeni eşya, oyuncuyu yüksek yerlere çıkarmak için veya hasar almadan yere inmenin yeni bir yolu olarak kullanılabilecek.

Geliştirilmiş golf arabaları, arkadaşlarla birlikte oynanabilecek golf ve basketbol gibi oyun içi aktiviteleri ve aksiyonu etkileyecek yenilikler de eklendi!

Sezon 6 için Battle Pass Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Sezon ödüllerini kazanabilmek ve daha ayrıntılı bir oyun deneyimi için satın alınması gereken Battle Pass’i  950 V Papel veya 8£ karşılığında satın alabilirsiniz.

Dahası ve gelişmeler için takipte kalın!