Ana sayfa Global Haberler G-Star 2017 Başlıyor!

G-Star 2017 Başlıyor!

1029
G-Star 2017 Başlıyor!
G-Star 2017 Başlıyor!

G-Star 2017 Başlıyor! – Hubogi Güney Kore Busan’da BEXCO Fuar alanında 16 – 19 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan G-Star Oyun fuarında geri sayım başladı.

Yaklaşık 55 bin metrekarelik fuar alanında 3 ayrı Hall’de düzenlenecek olan G-Star, mobil ve PC oyu yapımcılarının güncellemeler ve yeni oyunlarının duyurulmasının yanı sıra popüler eSpor oyuncularının dahil olduğu turnuvalara da ev sahipliği yapacak.

Bu yıl G-Star’da yaklaşık 30 ülkeden, 650 firma ve 2700’ün üzerinde stand olacak. Fuarda Gaming in Turkey olarak yer alacağız. Ayrıca fuarın ana sponsorları arasında yer alan Nexon fuara 300 standlık alan ile yer alacak. Fuarda oyun firmalarının tanıtımlarının yanı sıra iş toplantıları, eSpor turnuvaları, Game Zone’lar gibi birçok etkinlik olacak.

Fuar programı genel olarak şu şekilde, 16 Kasım Perşembe günü Açılış töreni ile başlayacak organizasyon içeriği VR / AR, konsol, mobil platformlar olan ve 16 -17 Kasım tarihlerinde 2 gün devam edecek G.CON ile devam edecek. 16 – 17 Kasım tarihlerinde Game Investment Market programı dahilinde IR Pitching, IR Danışmanlığı, İş Eşleştirme ve Ağ oluşturma gibi konular ele alınacak.

Nexon, Netmarble Games, Bluehole Studio gibi oyun yapımcılarının yeni gelişmeler hakkında açıklamalarda bulunacaklar. Özellikle Nexon daha önceden de açıklamış olduğu gibi 5 PC, 4 mobil platformda yeni oyunlarının tanıtımını G-Star 2017 kapsamında gerçekleştirecek.