Ana sayfa Global Haberler G–STAR, Güney Kore’de Önümüzdeki Ay Başlayacak

G–STAR, Güney Kore’de Önümüzdeki Ay Başlayacak

1003
G-Star, Güney Kore'de Önümüzdeki Ay Başlayacak
G-Star, Güney Kore'de Önümüzdeki Ay Başlayacak

G-Star, Güney Kore’de Önümüzdeki Ay Başlayacak – Hubogi Güney Kore’nin dev oyun endüstrisi etkinliklerinden olan G–STAR için iş geliştirme sistemi kayıtları bir ay sonra bitecek. 16 – 18 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan organizasyon Asya pazarının dünyaya açılmasında büyük rol oynuyor.

G–STAR, 55,300 metrekarelik alan içerisinde PC ve çevrimiçi oyun bölgesi, mobil oyun bölgesi, oyun salonu, yönetim kurulu oyun bölgesi, konsol oyun bölgesi, etkinlik sahnesi ve daha birçok alanın birleşimi ile devasa bir kompleks içerisinde yer alıyor. Geçtiğimiz yıl 217.365 ziyaretçi ce 1902 katılımcı ile rekor kıran fuar bu yılda hedefleri yüksekte tutuyor ve geçtiğimi yılki gibi yüksek katılım olacağını söylüyor.

G–STAR 2017’de gerçekleşecek olan B2B konferansında katılımcılar ile ziyaretçiler arasında iletişimi destekleyecek bir iş toplantısı gerçekleşecek. 13 Eylül tarihinde başlayan Ön kayıt aşaması 3 Kasım Cuma gününe kadar devam edecek. Bu tarihler arasında resmi site üzerinden başvuruda bulunabilir. Aynı zamanda ön kayıt süresince hizmetler % 50 indirimle sunulacak.

G-Star, Güney Kore’de Önümüzdeki Ay Başlayacak Kore Oyun Endüstrisi Birliği Direktörü ve G–STAR Genel Müdürü Yongguk Kim, “Katılımcılar ile ziyaretçiler arasındaki ticari danışmanlık fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak için ön kayır süresini uzattık ve oyun şirketlerinden aktif katılım ve gerçek sonuçlar bekliyoruz.” Dedi. Ayrıca “Oyun geliştirme sistemi, Asya’nın en büyük oyun dağıtım merkezi haline gelmek amacıyla G–STAR tarafından özel olarak sunulan optimize bir iş çözümü” olduğunu belirti.

G-Star, Güney Kore’de Önümüzdeki Ay Başlayacak Fuarda gün boyunca uzman konuşmacılar, toplantılar, etkinlikler ve şirket anlaşmaları gerçekleşecek. Aynı zamanda fuar kapsamında e-Spor konferansının da gerçekleşeceği G–STAR tarafından duyuruldu. Fuarın tam listesi ve katılımcılara organizasyonun resmi sitesinden ulaşılabilir.