Ana sayfa Türkiye'den Haberler Gamesultan ve Gaming in Turkey Birlikte Hareket Etme Kararı Aldı

Gamesultan ve Gaming in Turkey Birlikte Hareket Etme Kararı Aldı

2544
Gamesultan ve Gaming in Turkey.
Gamesultan ve Gaming in Turkey.

Gamesultan ve Gaming in Turkey. Türkiye’nin oyunla ilgili iki büyük ismi artık birlikte hareket edecek.

Türkiye’nin ilk ve en büyük Epin satış portalı Gamesultan, Gaming in Turkey ailesiyle yoluna devam edecek! 1 ayı bulan görüşmelerden sonra, Gamesultan’ın ihtiyaçları doğrultusunda gelişen toplantılar sonuç verdi ve anlaşma sağlandı. Mayıs ayından itibaren, Gamesultan’ın tüm Sosyal Medya hesapları, Dijital PR’ı, yeni web sitesiyle ilgili tüm güncellemeler ve satışa yönelik çalışmalarla  danışmanlığını yürütecek olan Gaming in Turkey Oyun Ajansı, 8 senelik deneyimiyle Gamesultan’ın başarısı için ter dökecek.

Gamesultan 2006 yılında hizmetlerine başlayarak Türkiye’nin oyunlara ilk E-pin tedariği yapan firmalarından biri oldu. 2008 ve 2009 senelerinde farklı entegrasyonlarıyla daha geniş kitlelere uzanan Gamesultan, bugün Netmarble Türkiye, Riot Games, Steam, Oasis ve benzeri dünyanın en büyük oyun firmalarının Türkiye’deki oyunlarına destek veriyor. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yıllardır geliştirdiği saha aktiviteleri ve etkinliklerle Türk oyuncularının yakından tanıdığı Gamesultan, 6000’i aşkın aktif bayi ve 15.000’in üzerinde aktif üyesiyle Türkiye’nin en fazla ödeme seçeneği sunan E-pin dağıtım partneri konumundadır. Gamesultan bugün, Türkiye’de, KKTC’de ve Mısır’da satış operasyon ekipleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Gaming in Turkey kurucusu Ozan Aydemir, “Geçmişini çok iyi bildiğimiz ve bir zamanlar beraber yola devam ettiğimiz Türkiye’nin en köklü Epin distribütörü Gamesultan ile yollarımız bir kez daha kesişti. Bu iki büyük firmanın güçlerini birleştirmesiyle eminimki özellikle online free to play oyun sektöründe bir çok taş yerinden oynayacaktır. Ayrıca bu birlikteliğin birçok farklı yan kolları da olacak ama onları zaman içerisinde duyuracağız.” dedi.

Türkiye’nin en büyük Epin distribütörü Gamesultan, Gaming in Turkey ile Epin sektöründeki gücünü yenilemeye, sahip olduğu pazar payını arttırmaya geliyor. Önümüzdeki günler farklı projelerin de duyurularını Hubogi’de takip ediyor olacağız.