Ana sayfa Türkiye'den Haberler Gamfed Türkiye’den Bir Etkinlik Daha

Gamfed Türkiye’den Bir Etkinlik Daha

706
Gamfed Türkiyeden Bir Etkinlik Daha
Gamfed Türkiyeden Bir Etkinlik Daha

Gamfed Türkiyeden Bir Etkinlik Daha! – Hubogi Oyun sektöründe ülkemizde yakından takip edilen Gamfed Türkiye yeni bir etkinlik hazırlıklarına başladı. Organizasyon 3 Haziran tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi katkılarıyla gerçekleştirilecek.

Dünya oyun sektöründen 4 ünlü oyunlaştırma uzmanın davet edildiği organizasyonda birçok panel ve sunumlar gerçekleştirilecek. Ayrıca katılımcılara özel etkinliklerde bu organizasyonda olacak.

Etkinliğin ilk bölümünde keynote konuşmacılarının sunumlarının ardından ikinci bölümde atölye çalışmaları ve diğer paneller gerçekleştirilecek. Bunların yanı sıra katılımcılara organizasyon yaklaşık 20 oyunlaştırma hizmeti verecek.

Sınırlı sayıda davetliye açık olacak organizasyonda katılımcı kontenjanı 400 kişi olarak belirlendi. Organizasyon biletleri online olarak satışa sunuldu. Organizasyon hakkında, bilet satışları ve çok daha fazlası için Gamed Türkiye resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gaming in Turkey oyun ajansımızın da ana sponsorlarından biri olduğu Gamfed Türkiye – Dünya Oyunlaştırma Federasyonu 2. Türkiye Konferansı 3 Haziran Pazar günü 09:30 – 20:30 saatleri araısnda Bahçeşehir Üniversitesinde gerçekleştirilecek.