Ana sayfa Global Haberler Gears 5, 12 Nisan’a Kadar Ücretsiz!

Gears 5, 12 Nisan’a Kadar Ücretsiz!

154
Gears 5, 12 Nisan'a Kadar Ücretsiz!
Gears 5, 12 Nisan'a Kadar Ücretsiz!

Xbox Game Studios ve The Coalition ortaklığında geliştirilen Gears 5, Temmuz 2019’da yayınlandı. Gears of War serisinin son oyunu olarak dikkatleri üzerine çeken yapım pek çok oyuncu tarafından da beğenildi. Xbox’ın en gözde oyunlarından birisi olan Gears 5, PC’de de oynanabiliyor.

Bir süredir dünya genelinde büyük etkileri bulunan koronavirüse karşı evlerimize kapanmış durumdayız. Bu durumun bazıları için oldukça can sıkıcı bir hal aldığını söyleyebiliriz. İnsanlara bu zorlu dönemde yardımcı olmaya çalışan pek çok firma var. Bundan dolayı bir süredir ücretsiz oyun hediyeleri veriliyor. Gears 5’de bu akıma katılanlar arasında yerini aldı.

PC Sürümü 12 Nisan’a Kadar Ücretsiz Oldu!

gears-5-12-nisana-kadar-ucretsiz8 Nisan itibariyle başlayan kampanyayla birlikte oyunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Oyunun ücretsiz sürümünde hem hikaye modu hem de multiplayer mod açık olacak. Bu sayede oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamanız mümkün. Hatta oyunu bitirme ihtimaliniz bile var diyebiliriz. Peki Gears 5 nasıl bir oyun?

Gears of War serisi, konsol oyunları konusunda bir devrim yarattı. Çünkü çıkış yaptığı zamanlarda konsollarda bu tarz shooter oyunları oynamak pek de kolay değildi. Gears of War oynanışı, karakterleri ve hikayesiyle büyük bir kitleyi etrafında toplamayı başardı. Bu sayede Xbox’ın en önemli oyunlarından biri haline geldi.

Gears 5, kendinizi oyunun akışına bıraktığınız bıraktığınız bir oynanışa sahip. Hikaye sizi bir yerlere sürüklerken yoğun aksiyon sıkılmanızı engelliyor. Silah çeşitliliğin fazla olduğu oyunda kendinize en uygun savaş stratejisini belirleyebilirsiniz. Ayrıca ekibinizin bir üyesi olan Jack ve Drone sayesinde savaşların kaderini değiştirebilir, bulmacaları çözebilirsiniz.

Oyun dünyasının en beğenilen efsanelerinden biri olan Gears, heyecan verici beş mod ve şimdiye kadarki en ayrıntılı sefer ile artık daha kapsamlı.

gears-5-12-nisana-kadar-ucretsizSefer: Dünya parçalanıyor. Güruh, Koalisyon’un robot ordusunu yok etmiştir ve insan şehirlerine doğru inmektedir. Tehlike yaklaşırken Kait Diaz, düşmanla olan bağlantısını ortaya çıkarmak için ayrılır ve Sera için en büyük tehlikenin kendisi olduğunu öğrenir.

Kaçış: Bombadan kaçın, zekânızla Güruh’tan kurtulun ve Kovan’dan kaçın! Kaçış, düşman kovanlarını içten yok etmek için birlikte çalışması gereken üç oyunculu bir intihar ekibine sahip yeni, agresif ve işbirliğine dayalı bir moddur.

Karşılıklı: En iyi takım kazansın! Eğlencenin içine atlamanız için yapılmış çılgınca bir oynama listesi olan Arcade’de puanlarınızı artırın ve daha üstün silahlarla takas yapın. Karşılıklı, diğer on oyun türünün yanı sıra, yeni ve klasik haritalarıyla sıradandan profesyonele kadar rekabete dayalı tüm tarzları ödüllendirir.

Sürü: Siz ve dört arkadaşınız, giderek güçlenen düşman ve düşman lideri dalgalarına dayanabilir misiniz? Yeni kahraman yeteneklerini kullanarak, savunmalar inşa ederek, güç toplayarak, yeteneklerinizin seviyesini yükselterek ve takım halinde çalışarak hayatta kalın.

Harita Oluşturucu: Arkadaşlarınızla paylaşmak ve mücadele etmek için özel Kaçış kovanı haritaları ve deneyimleri oluşturun.

Oyunun deneme süresi 12 Nisan 23.00’da son bulacak. Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.