Ana sayfa Espor Gen.G, Mercedes Bayiisi Olan Han Sung Motor ile Partner Oldu

Gen.G, Mercedes Bayiisi Olan Han Sung Motor ile Partner Oldu

207
HUBOGI-gen-g-mercedes-bayiisi-olan-han-sung-motor-ile-partner-oldu

Gen.G, Mercedes Bayiisi Olan Han Sung Motor ile Partner Oldu! Çok uluslu organizasyon Gen.G, Mercedes-Benz Kore bayisi Han Sung Motor ile bir partnerlik anlaşması yaptığını açıkladı.

Anlaşma kapsamında hayranlar, Gen.G’nin Han Sung Motor ile “benzersiz deneyimler” mottosuyla birlikte iş birliği yapacağını görecek.

Bu partnerlik yine markaların resmi Twitter hesapları üzerinden duyuruldu. Partnerliği açıklayan bir tweet’e göre Han Sung Motor, Gen.G’nin oyuncularını taşımak, etkinliklere ve taraflara ev sahipliği yapmak için araçlar sağlayacak. Anlaşmanın belirli başlıklardaki ekipleri içerip içermediğini veya kuruluş çapında olup olmadığı ise belirtilmedi.

Han Sung Motor CEO’su Ulf Ausprung, Korea Herald aracılığıyla yapılan partnerlik anlaşması üzerine açıklama yaptı:“Karşılıklı ortaklık, ithal bir yerli otomobil satıcısı olarak e-ticaret endüstrisi ile bu tür ilk anlaşma olduğu için gerçekten anlamlı olacak. Markamız bu ivme ile daha gençleştikçe, gelecek nesillere yeni bir dijital deneyim sunmayı umuyor. Her iki şirket için de potansiyel için çok fazla sinerji görüyoruz. ”

Gen.G global partnerlerinin sayısını artırıyor

Çok uluslu bir ogranizasyon olan Gen.G gün geçtikçe partnerlik konusunda daha büyük markalarla çalışamaya başlıyor. Bu markaların arasında  Benefit Cosmetics, Bumble, University of Kentucky, Elite Open School, McDonald’s, Silicon Valley Bank, DESKER ve Sidiz bulunuyordu. Bu partnerlik sayesinde Mercedes ile de bir iş birliği yapmış oldu.

Espor organizasyonu şu anda League of Legends, Overwatch, PlayerUnknown’s Battlegrounds, NBA 2K, Counter-Strike: Global Offensive ve Fortnite’da takımlarıyla birlikte mücadele veriyor.