Ana sayfa Türkiye'den Haberler GİST 2020 Oyun Dünyasını Renklendirmeye Geliyor

GİST 2020 Oyun Dünyasını Renklendirmeye Geliyor

272
gist-2020-oyun-dunyasini-renklendirmeye-geliyor

GİST 2020 Oyun Dünyasını Renklendirmeye Geliyor! Her yıl düzenlenen Gaming İstanbul (GİST) fuarı bu yılda oyun severlerle buluşmak için başlıyor. 30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuar her yıl olduğu gibi bu yılda içerikleriyle birlikte merak uyandırıyor.

Oyun sektöründen birçok katılım alan fuar aynı zamanda firmaların da ürünlerini tanıtmasına olanak sağlıyor. Bu yıl Google’ın da katılım göstereceği fuar, katılamayan yayıncıların da geleceği bir fuar olacak. Bununla birlikte Maximum, Nimo TV, Monster Energy, Omen, Redbull, Migros, Aral, İndomie, Tosla, Funcom, TaleWorlds, Logitech, Dijital Yelken, Kuasar, BAU, Zio Gaming, WWD, Yeni Telco, Aero Soft, Wizard Games, Plus Cloud, Inlingo, Vardiya, Emotion Studios, Business Finland, Google, Zocco Shop,  Game Over, Dreamers Figure, Gizala, Küçük Pixel Dükkanı, Postergg ve Adjust gibi önemli markalar da katılım sağlayacak.

2018 yılına kadar İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve 2019 yılı itibariyle Avrasya Sanat ve Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek olan Gaming İstanbul, dört gün boyunca ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Bilet alan ziyaretçiler alana giriş yaptıktan sonra, alandan ayrıldıkları andan itibaren biletleri geçersiz sayılacak.

En sevilen yayıncılar GİST fuarında yerini alacak !

Her yıl olduğu gibi bu yıl fuar alanında ünlü yayıncılar da yer alacak. Başta Twitch olmak üzere YouTube, Facebook ve diğer platformlarda yayın yapan birçok yayıncı fuar alanında gezerek sevenleriyle buluşacak.

2020 GİST fuarının 3. gününde sürpriz bir etkinlik olacak. #KALKGEL ekibi bu ay yapılacak olan etkinliği GİST fuarında yapacak. 1 Şubat 19.20 – 20.00 arasında yapılacak etkinlikte, Pinti Panda “Tuna AKŞEN” Easter Gamers “Mete” ve Can Sungur gibi birçok yayıncı yer alacak.

Fuarda pek çok etkinlik ve eğlence yer alacak. Cosplay sanatçılarının katılımı bu yılda fuar alanına renk katacak. Aynı zamanda ziyaretçiler de sevdikleri yayıncılarla bir arada olma şansını yakalayacak.