Ana sayfa Global Haberler Golden Joystick Award Oylaması Başladı

Golden Joystick Award Oylaması Başladı

1019
Golden Joystick Award Oylaması Başladı
Golden Joystick Award Oylaması Başladı

Golden Joystick Award Oylaması Başladı! Bu sene 35.’si gerçekleşecek olan Altın Joystick ödülleri için oylamalar başladı. Yapılan oylama bazında dünyanın en büyük video oyun ödül organizasyonlarından olan Altın Joystick’in bu yılda ortalama 10 milyon oy sayısına ulaşması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl en iyi orijinal oyun dalında ödül alan Overwatch, en iyi hikaye anlatımı dalında The Witcher ve yılın oyunu ödülünü de Dark Souls 3’ün almasının ardından bu yıl ki ödüllerin kime gideceği merakla bekleniyor. 17 Kasım tarihinde İngiltere’nin Londra şehrinde düzenlenecek olan 35. Altın Joystick Ödüllerinde sunuculuğu Assassin’s Creed oyunlarında Shaun Hastings’i seslendiren aktör Danny Wallace yapacak. Organizasyonun oylamaları ise 3 Kasım tarihine kadar devam edecek.

Golden Joystick Award Oylaması Başladı! Oyuncuların ve kamuoyunun karar verdiği oylamaya Golden Joystick Awards sitesi üzerinden yapabilir ve 21 farklı kategori içerisinde yer alan sevdiğiniz oyunların ödül almasını sağlayabilirsiniz. Organizasyon yetkililerinin yapmış olduğu ufak birde jest bulunuyor. Oylamaya katılan her katılımcı için çeşitli seçenekleri bulunan eKitaplardan birinin ücretsiz sahibi oluyor. Bu kitaplar arasından The Playstation book, 2nd edition, The Best PC Games Ever, The Retro Gamer Book of Arcade Classics ve birçok farklı seçenek yer alıyor. Özellikle bu kitapların normal satış fiyatlarının 70 lira seviyelerinde olduğunu düşünürsek oldukça avantajlı bir fırsat olduğunu söylemek yanlış olmaz.

3 Kasım tarihine kadar devam edecek oylama sonucunda bakalım geçtiğimiz yılın enleri hangi oyunlar olacak.