Ana sayfa Global Haberler Green Man Gaming, Ian McGregor’u CMO Olarak Atadı!

Green Man Gaming, Ian McGregor’u CMO Olarak Atadı!

909
Green Man Gaming, Ian McGregor’u CMO Olarak Atadı!
Green Man Gaming, Ian McGregor’u CMO Olarak Atadı!

Green Man Gaming, Ian McGregor’u CMO Olarak Atadı! – Hubogi 2010 yılında Londra’da kurulan şirket Ian McGregor’u yeni Pazarlama Sorumlusu olarak ekibe ekledi.

McGregor daha önce Activision ve Electronic Arts gibi oyun dünyasının önemli şirketlerinde yer almıştı. Bu şirketlerde FIFA, The Sims ve Call of Duty gibi oyunlar üzerinde çalışan McGregor kariyerine GMG’nin uluslararası büyümesinde, pazarlama ve müşteri tecrübesi üzerinde devam edecek. 1 Aralık tarihinde resmi olarak Green Man Gaming bünyesine katılacak olan McGregor için GMG CEO’su ve kurucusu Paul Sulyok, “Green Man Gaming’in marka ve pazarlama faaliyetlerinin üst düzeye çıklmasına yardımcı olacak ismin yönetim ekibine katılmasından çok heyecanlıyız” şeklinde açıklamada bulundu.

Ayrıca Sulyok, “McGregor endüstri tecrübesi, yenilikçi pazarlama zihniyeti ve etkileyici sonuçlar elde etmek için farklı ekipleri bir araya getirme yeteneği ile hızlı büyümemizi sürdürmede büyük bir rol oynayacak. Bizim için önemli bir isim olacak” dedi.

McGregor Green Man Gaming’e katılma haberinden sonra yaptığı açıklamada ise “Oyun ekosisteminin kritik bir parçası haline gelen Green Man Gaming’i yıllar boyunca takip ettim. Büyümeyi hızlandırmak, Pazar payı kurmak ve büyüyen müşteri tabanına daha fazla ürün ve hizmet sunmayı amaçladığı için şirkete katılmanın doğru zaman olduğunu düşündüm” şekilde konuştu. McGregor sözlerini “Video oyunları için sahip olduğum tutku, Green Man Gaming takımındaki herkes tarafından paylaşılıyor ve iş genişledikçe ve gelişimi ilerledikçe geleceği planlamak ve hepsiyle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum” şeklinde tamamladı.