Ana sayfa Global Haberler Haftalık Twitch İstatistikleri – 6 Aralık 2018 – 12 Aralık 2018

Haftalık Twitch İstatistikleri – 6 Aralık 2018 – 12 Aralık 2018

628
Haftalık Twitch İstatistikleri 6 Aralık 2018 – 12 Aralık 2018

Haftalık Twitch İstatistikleri serimizin bu haftaki yazısı ile karşınızdayız. Geride bıraktığımız haftalarda olduğu gibi, bu hafta da Fortnite zirvedeki yerini korudu. Geçen haftalara göre izlenme sayısını da önemli bir derecede arttırdı. Toplamda 30 milyon saati aşkın izlenmesiyle ikinci sırada bulunan League of Legends oyununa çok ciddi bir fark attı.

Super Smash Bros. Ultime ise ilginç bir çıkış yaparak listemizin üçüncü sırasında yer aldı. Yine listenin değişilmiz kategorilerinden birisi olan Just Chatting ise geçen haftaya göre ufak bir düşüş ile dördüncü sıraya geriledi.

Yeni gelen battle royal modu ile Counster Strike: Global Offensive kategorisini bu hafta Twitch’i açtığımızda ilk sıralarda gördük. Ancak bu kısa süreli etki toplam izlenme süresine çok fazla yansımamış olacak ki, çok az bir artışla listemizde sekizinci sırada yer buldu.

Haftanın bir diğer ilginç çıkış yapan oyunu ise PATH of Exile oldu. Oyuna gelen son yamalar ile birlikte Twitch izleyicisini de geri kazanan bu kült oyun listemizin bu hafta son sırasında yer bularak kendini göstermiş oldu.

Bu haftaki geri kalan istatistiklerimize aşağıdaki tablomuzdan göz atabilirsiniz;

Haftalık Twitch İstatistikleri 6 Aralık 2018 – 12 Aralık 2018
Haftalık Twitch İstatistikleri 6 Aralık 2018 – 12 Aralık 2018

Her hafta yenilenecek bu tablomuzu siz değerli okuyucularımıza sunmaktan gurur duyuyoruz. Gelişmeler için takipte kalın!