Ana sayfa Global Haberler Haftalık Twitch İstatistikleri – 8 Mart 2019 – 14 Mart 2019

Haftalık Twitch İstatistikleri – 8 Mart 2019 – 14 Mart 2019

597
Haftalık Twitch İstatistikleri 8 Mart 2019 – 14 Mart 2019

Haftalık Twitch İstatistikleri 8 Mart 2019 – 14 Mart 2019! Haftalık Twitch İstatistikleri serimizin yeni bölümü ile karşınızdayız. Belki de şu ana kadar en renkli yazımız bu olacak. Yeni ve kült oyunlar, bu hafta listemizde bolca yer ediniyor.

League of Legends öncelikle göstermiş olduğu kararlı izlenme saatlerinden dolayı zirvedeki yerini alıyor. Zirve 25 milyon izlenme saati ile bu hafta League of Legends’ın.

Fortnite tarafında ise gelgitler hala devam ediyor. Yayıncılar kararlılıkla birlikte yayınlarını sürdürmesine rağmen izleyici tarafında eski ilgiyi görmüyor. Sadece iki milyon saat farkı ile bu hafta koltuğu League of Legends’a kaptıran Fortnite’ın geleceğini ilerleyen haftalarda birlikte göreceğiz.

Apex Legends’ın bir anda önlenemeyen yükselişi hileleri de beraberinde getirmişti. Geçtiğimiz günlerde Electronic Arts tarafından yapılan açıklamalarla birlikte 350 binden fazla oyuncusunu hile sebebiyle banlayan oyun, bu hafta listemizin üçüncü sırasındaki yerini aldı.

Listemizin alt taraflarına doğru indiğimizde GTA V oyununun yükselişinin devam ettiğini görüyoruz. 7,5 milyon izlenme saatinin üzerine çıkan bu muhteşem yapıt bu hafta listemizin altıncı sırasında.

Dokuzuncu sıraya geçtiğimizde ise yeni çıkan oyunlardan Devil May Cry 5 bu hafta listeye girmesini beklediğimiz muhtemel oyunlardan birisiydi. Çıkış tarihi sebebiyle ilerleyen haftalarda da listemizde olması muhtemel oyununun 5 milyon saatlik Twitch izlenmesi hiç de azımsanacak boyutta değil.

Listemizin son sırasını ise Path of Exile ile tamamlıyoruz. Geçmişten günümüze oyuncu sayısını hem koruyarak, hem de bunu Twitch’e yansıtan nadir oyunlardan birisi olan Path of Exile yakşalım 5 milyonluk bir izlenme ile bu hafta listemizde yer aldı.

Geri kalan istatistiklerimize ise aşağıdaki tablomuzdan göz atabilirsiniz;

Haftalık Twitch İstatistikleri 8 Mart 2019 – 14 Mart 2019
Haftalık Twitch İstatistikleri 8 Mart 2019 – 14 Mart 2019

Her hafta yenilenecek bu tablomuzu siz değerli okuyucularımıza sunmaktan gurur duyuyoruz. Gelişmeler için takipte kalın!