Ana sayfa Global Haberler Hi-Rez Studios Paladins Strike İle Mobil Oyunlara Geri Dönüyor

Hi-Rez Studios Paladins Strike İle Mobil Oyunlara Geri Dönüyor

2158
Hi-Rez Studios Paladins Strike İle Mobil Oyunlara Geri Dönüyor
Hi-Rez Studios Paladins Strike İle Mobil Oyunlara Geri Dönüyor

Hi-Rez Studios Paladins Strike İle Mobil Oyunlara Geri Dönüyor! SMITE geliştiricisi Hi-Rez Studios, Paladins Strike adında yeni bir mobil “shooter” oyunuyla mobile geri döndü.

Oyun, MOBA elemanları ile 5v5 çok oyunculu bir kahraman shooter olarak gösterildi ve iOS ve Android’e gelecek şekilde ayarlandı. Oyun, Hi-Rez’in popüler Paladins oyununu temel alıyor ve takım temelli bir mobil oyun sunuyor.

Paladins, Erken Erişime devam etmesine rağmen Steam’de en çok oynanan oyunlardan biri oldu. Ağustos sonu itibariyle 36.822 eşzamanlı oyuncu tarafından oynana Paladins’in Erken Erişim’den ne zaman çıkacağı konusunda bir netlik henüz yok.


Hi-Rez Studios Paladins Strike İle Mobil Oyunlara Geri Dönüyor!
Geliştirici, oyuncular için Paladins Strike alfa testine katılımla ilgili bir çağrı yayınladı. Hi-Rez ayrıca daha önce bu yılın başlarında, Clash Royale benzeri SMITE Rivals formunda başka bir mobil oyun açacağını duyurmuştu. Başta oyun yapımının durdurulduğu haberi geçilmişti ama sonrasında stüdyo yapıma devam edeceğini ve çıkıştan önce ek geliştirme zamanı gerektiğini kararlaştırdı. Son olarak oyunun Paladins Strike olacağı kesinleşti ve önümüzdeki dönemde açılması bekleniyor. Bakalım Hi-Rez Paladins’i erken erişimden çıkarmadan mobil oyunu piyasaya çıkaracak mı?