Ana sayfa Global Haberler Hi-Rez Üç Farklı Stüdyoya Ayrılıyor!

Hi-Rez Üç Farklı Stüdyoya Ayrılıyor!

846
Hi-Rez Üç Farklı Stüdyoya Ayrılıyor
Hi-Rez Üç Farklı Stüdyoya Ayrılıyor

Hi-Rez Üç Farklı Stüdyoya Ayrılıyor! Hi-Rez Studios üç yeni, birbirinden ayrı geliştirici stüdyosu açacağını duyurdu.

Paladins, Smite gibi free-to-play çok oyunculu oyunlarıyla tanıdığımız firma, kaynaklarını paylaştırarak tek bir genel müdür yönetiminde üç farklı yeni stüdyoya bölünüyor.

Bu üç stüdyo: Titan Forge Games, Evil Mojo Games ve Heroic Leap Games. Her stüdyo, firmanın devam eden ayrı projelerini yürütmekten sorumlu olacak. Titan Forge Games MOBA oyunu olan Smite, Evil Mojo Games FPS oyunu Paladins, Heroic Leap Games ise Paladins:Battle Grounds olarak bildiğimiz Realm Royale’in geliştirilmesi ve yönetimiyle görevlendirilecek. Smite ve Paladins’in idari yapımcısı Chris Larson ise genel müdür olarak üç takımı yönetmekler görevli olacak.

Hi-Rez, Üç Farklı Stüdyoya Ayrılıyor!

Larson, “ Titan Forge, Heroic Leap ve Evil Mojo’nun bağımsız stüdyolar olarak ayrılması, geliştirici ekiplerimizin her birinin maksimum potansiyellerini göstermeleri ve bireysel oyuncu topluluklarında aldıkları görevlere odaklanmasını sağlayacaktır. Oyunlarımız, uzun yıllar boyunca sürekli güncel kalmalarını sağlamak üzere tasarlanıp hayata geçirildi. Her büyük oyuna kendi özel stüdyosunu ve kimliğini vererek, kendi geleceklerine yön vermelerini ve kendi oyuncu topluluklarına odaklanmalarını sağlıyoruz,” şeklinde açıklamada bulundu.

Hi-Rez’in Paladins, Smite ve Realm Royale desteği oldukça istikrarlı görünüyor. “Kendimizi bu şekilde yapılandırarak, mevcut oyun topluluklarımızın her zamankinden daha iyi, daha odaklanmış bir hizmet almasını sağlarken, kuruluşun birden fazla oyuna daha kolay ölçeklendirmesine izin veriyoruz.” Bakalım Hi-Rez, odak ve süreklilik üzerine yapacağı bu hamleyle öngördüğü hedeflere erişebilecek mi. Gelişmeler için takipte kalın!