Ana sayfa Global Haberler HitPoint Studios Legacy Games CEO’su ile Anlaştı

HitPoint Studios Legacy Games CEO’su ile Anlaştı

948
Hitpoint Studios Legacy Games Ceosu İle Anlaştı
Hitpoint Studios Legacy Games Ceosu İle Anlaştı

HitPoint Studios Legacy Games CEO’su ile Anlaştı – Hubogi Artırılmış ve sanal gerçeklik geliştiricisi olan HitPoint Studios, Legacy Games CEO’su Ariella Lehrer’i şirketin yeni başkanı olarak seçtiğini açıkladı.

HitPoint ve Legacy Games’in uzun yıllardır birlikte çalışmaları ve ortaklıkları bu anlaşmanın zeminini hazırladı. Legacy Games birçok çalışmasının hazırlanmasında HitPoint ile ortaklaşa çalışmalar yapmıştı.

Lehrer, bu geçişin bir parçası olarak HitPoint Stüdyolarına aktif bir ürün hattı getirerek Legacy oyunlarını ve mobil oyunların İOS ve Android dağıtımlarını yapacak. HitPoint Studios CEO’su Paul Hake “AR’de iki yıldan fazla çalıştıktan sonra, yeni bir platformla birlikteyiz.” dedi. “Firma olarak müşterilerimize her zaman yenilikler bulmak için yollar arıyoruz. Ariella’nın iş ve ürün anlayışıyla birlikte HitPoint AR dünyasında yeni lider olmayı hedefliyor.”

HitPoint Studios Legacy Games CEO’su ile Anlaştı 2008 yılında kurulan HitPoint Studios, Arttırılmış Gerçeklik ve mobil üzerine sayısız çalışma yapmıştır. Kendi çalışmalarını geliştirmenin yanı sıra HitPoint kadrosunu geliştirme stratejisini de 2016 yılından beri sürdürüyor. Aynı zamanda hali hazırda Google’ın ARCore’u için ilk oyunu üzerinde çalışan HitPoint sektördeki ilerleyişini emin adımlar ile sürdürüyor.