Ana sayfa Global Haberler HP OMEN, RFRSH Çatısı Altında Origen, Astralis ve BLAST ile Partner

HP OMEN, RFRSH Çatısı Altında Origen, Astralis ve BLAST ile Partner

522
HP OMEN, RFRSH Çatısı Altında Origen, Astralis ve BLAST ile Partner
HP OMEN, RFRSH Çatısı Altında Origen, Astralis ve BLAST ile Partner

HP OMEN, RFRSH Çatısı Altında Origen, Astralis ve BLAST ile Partner. RFRSH Entertainment, HP’nin PC donanım markası OMEN ile bünyesindeki en büyük espor kuruluşlarından üçüyle partnerlik anlaşması imzaladı: Origen, Astralis ve BLAST Pro Series. OMEN, hem kuruluşlar hem de yaklaşan BLAST Pro Series etkinlikleri için bilgisayar desteği sağlayacak. Şirketler, henüz resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen üç kuruluşun da dahil olacağı yeni bir içerik serisi üzerinde işbirlikleri çalışmalarına başladı bile.

Origen, geçen yılın sonlarında RFRSH’nin portfolyosuna, League of Legends Avrupa Şampiyonası (LEC) için şirketin temsilcisi markası olarak katıldı. Geçen ay ise RFRSH, öncü otomotiv markalarından biri olan Audi (daha önce Astralis ile partnerlik kurmuş olan) ile üç yıllık bir anlaşma imzaladı.

BLAST Pro Series, bu yıl önemli ölçüde büyüme gösterdi ve 2019’da Brezilya, Sao Paulo’dan başlayarak sekiz global Counter-Strike: Global Offensive turnuvası gerçekleştireceğini duyurdu. Ayrıca RFRSH geçen hafta BLAST Pro serisi etkinlikleri için Brezilya TV ağı olan Globo TV ile çok yıllı bir medya hakları anlaşması imzaladığını açıkladı.

Oldukça üst düzey seviyelerde konumlanmış espor organizasyonları arasında çoğunluk hisselerine ve yüksek profilli turnuva itibarına sahip olan sadece birkaç şirket var, ve bu da OMEN ile imzalanan çok yönlü partnerlik türünün ilk örneği haline geliyor.

Dahası ve gelişmeler için Hubogi!