Ana sayfa Global Haberler HyperX, ESL ile Yeniden Güçlerini Birleştiriyor

HyperX, ESL ile Yeniden Güçlerini Birleştiriyor

1205

HyperX, Intel Extrem Masters’ın 12. sezonu için ESL ile birlikte yeniden güçlerini birleştirdiklerini duyurdu. Bu birliktelikle beraber, düzenlenecek olan etkinliğin çevre birimleri ve bellek ürünleri partneri olacağı bildirildi.

Yüksek performans ve kullanıcı deneyimi sunan HyperX’e ait klavye, fare, kulaklık ve bellekler, etkinlikte profesyonel oyuncular tarafından hem turnuvalarda hem de antrenmanlarda kullanılacak. Aynı zamanda Kingston Technology Company Inc.’in bir iştiraki olan HyperX, IEM ile 8. sezon ile başlayan birlikteliğini 5 yıldır devam ettiriyor.

ESL Pro Gaming Başkan Yardımcısı Michal Blicharz, “Yıllardır başarılı bir ilişki kurduğumuz HyperX ile tekrar bir araya geldiğimiz için mutluyuz” diyerek, HyperX’in Intel Extreme Masters ile birlikte güçlenerek daha da iyi yerlere gelebileceğini belirtti.

“HyperX, yarışmacıları ve katılımcıları en yüksek kalitede oyuncu kulaklıkları, klavyeler ve farelerle donatmaktan gurur duyuyor ve Intel Extreme Masters’a desteğini sürdürüyor” diyen HyperX Global Stratejik Pazarlama Müdürü Anni L. Gerard, “ eSpor büyümeye devam ediyor ve biz de oyuncular için ürettiğimiz ödüllü ürünlerimizle, oyunlarını bir sonraki seviyeye taşımalarında destek olmaya devam ediyoruz” dedi.

Intel Extreme Masters’ın ilk etkinliği Sydney’de gerçekleşiyor olacak.

Önceki HaberTencent Games WeGame Oyun Platformu Steam’e Rakip mi Olacak
Sonraki HaberBora Koçyiğit Röportajı, Espor Nedir ve League of Legends
2012 yılında oyun sektörü ile profesyonel anlamda tanıştı. Joygame/Netmarble'da Gamemaster, Community Manager ve sonrasında Social Media Team Leader olarak 8 kişilik bir ekibi yönetti. Birçok dijital projede aktif görev aldı. Kendini sektör içerisinde ve sosyal medya yönetiminde geliştiren Batuhan, 4 senelik bir serüvenin ardından Joygame'den ayrıldı. Batuhan şu an Gaming in Turkey ailesinde, tüm sosyal medya, PR ve dijital projelerin başında Şubat 2016’dan bu yana görev almaktadır.