Ana sayfa Global Haberler IMGA Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri Başvurusunda Son Hafta!

IMGA Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri Başvurusunda Son Hafta!

1127
IMGA Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri
IMGA Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri

IMGA Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri Başvurusunda Son Hafta! Hubogi’de daha önce duyurduğumuz yarışmaya katılımda son günlere geliyoruz. IMGA tarafından düzenlenen Orta Doğu Kuzey Afrika’yı kapsayan mobil oyun ödüllerinde katılım için son haftaya girildi. Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri, bölgedeki en iyi mobil oyunları belirleyen ve küresel çapta tanınmış ödüllerden biri. Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da bulunan mobil ve VR oyun geliştiricileri, stüdyoları ve yayıncılar oyunlarını görücüye çıkarmak için davet edilen yarışmada ödül için son başvuru tarihi 22 Ağustos 2017.

“MENA bölgesindeki 1. IMGA ödül töreni ve yarışması bize bölgedeki muazzam yetenekli yapımcı firmaları görme şansı tanıdı, fakat 2. IMGA ise bunun aslında sadece buzdağının görünen kısmı olduğunu kanıtlar nitelikte olacak gibi duruyor! Eğer siz de Orta Doğu yani MENA adını verdiğimiz bölgede faaliyet gösteriyor iseniz mutlaka bu yarışmaya katılın!” Maarten Noyons, Genel Müdür ve IMGA’nın kurucusu.

IMGA Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri Başvurusunda Son Hafta! Ödül töreni ve akabinde yapılacak parti bölgedeki önde gelen oyun etkinliklerinden biri olan Ürdün Oyun Zirvesi 2017 sırasında Amman’da olacak. Ödül alan oyunların San Francisco’da yapılacak 14. IMGA Global Ödül Yarışması’na otomatik olarak katılması planlanıyor. Katılacak oyunların Mayıs 2016’dan sonra yayınlanmış olması gerekiyor. Katılabilecek ülkeler şu şekilde belirlenmiş; Cezayir, Bahreyn, Mısır, İran, Irak, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Yemen, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Fas, Umman, Filistin, Katar, Suudi Arabistan, Suriye, Tunus, Türkiye.

IMGA Hakkında

2004’te kurulan IMGA, en uzun süredir devam eden mobil oyunlar ödül programıdır. Uzun tarihçesi ve sektör uzmanı jüri heyeti sayesinde Angry Birds, Badland ve Monument Valley gibi çok başarılı olmuş mobil oyunların yolunu açmıştır.

Telefon: +33 966 883 199

Kontak: Anne CHABOT – anne@imgawards.com