Ana sayfa Türkiye'den Haberler IMIS’20, 29 Şubat’ta Başlıyor!

IMIS’20, 29 Şubat’ta Başlıyor!

282
IMIS'20, 29 Şubat'ta Başlıyor!
IMIS'20, 29 Şubat'ta Başlıyor!

IES Sabancı tarafından her yıl düzenlenen IMIS etkinliği bu yıl da gerçekleştirilecek. IMIS’20 etkinliğine geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi birbirinden değerli konuşmacılar katılım sağlayacak. “Future” teması altında yapılması planlanan etkinlikte 500’ü aşkın konuşmacı bulunuyor. 2 gün boyunca sürecek olan organizasyonda birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikler de mevcut.

“IES,15 yılı aşkın tecrübesiyle yıllar içinde büyüyen; gücünü üyelerinden ve içinde P&G, Vodafone, Arçelik, Unilever, Pfizer, Şişecam, Nestlé gibi firmaların da bulunduğu 20’yi aşkın destekçisinden alan; 1600’ün üstünde üyesiyle Sabancı Üniversitesi’nin en büyük öğrenci topluluklarından biridir.

IES, hem konferans, seminer, vaka analizleri, şirket gezileri ve örnek işe alım mülakatları gibi organizasyonlar düzenler hem de başka topluluk ve şirketlerin düzenlediği etkinliklere katılarak topluluğu ve üyelerini hem akademik hem de sosyal alanda geliştirmeye çalışır.”

IES’in 2010’dan beri her yıl düzenlediği IMIS (International Management and Industrial Engineering Summit), Sabancı Üniversitesi’ndeki en geniş kapsamlı kariyer etkinliklerinden biri olup etkinlik süresince çeşitli şehirlerden gelen katılımcılar için, yöneticiler tarafından hazırlanan seminerler ve sosyal etkinliklere katılma imkanı yaratır.”

imis20-29-subatta-basliyor13.’sü düzenlenen IMIS etkinliğine Sabancı Üniversitesi ev sahipliği yapıyor. IMIS’20, 29 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında Sabancı Gösteri Merkezi’nde düzenlenecek. Etkinlik kapsamında workshoplar, yarışmalar, staj ve iş imkanları, ödüller, IMIS partisi ve daha fazlası gerçekleştirilecek. Etkinliğe katılabilmek için ise iki farklı biletten birine sahip olmanız gerekiyor. Biletlerden ilki 40 TL fiyat etiketine sahip olup etkinliklere ve seminere katılmanızı sağlıyor. İkinci bilet seçeneği ise 220 TL fiyat etiketine sahip ve konaklama imkanı da sunuyor. Bilet satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

IMIS’20 etkinliğinin tanıtım metni şu şekilde;

29 Şubat – 1 Mart tarihlerinde Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezinde, Future temasıyla ve QNB Finansbank Ana, Kibar Holding Altın, LCW Gümüş sponsorluğunda gerçekleşecek Sabancı Üniversitesinin en kapsamlı kariyer etkinliği olan IMIS’20 (International Management and Industrial Engineering Summit) etkinliğine davetlisiniz!

IES Sabancı olarak bu sene 13.sünü düzenleyeceğimiz ve geçen senelerde 500’ü aşkın rekor sayıda katılımcıyla gerçekleştirdiğimiz, 2 gün boyunca 10’dan fazla sektör devi şirketten üst düzey konuşmacı, workshoplar, yarışmalar, staj ve iş imkanları, ödüller, IMIS partisi ve daha fazlası için sen de geç olmadan yerini ayırt!
IMIS’20 Future konuşmacılar, şirketler ve etkinlik detayları için sosyal medya hesaplarımızı (@iessabanci ve @imis20future) takipte kalmayı unutma! #FutureIsNow